Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Studenci / Studium języków obcych / Wydarzenia /

Studium Języków Obcych szuka wolontariuszy do akcji "Angielski dla dzieci z sąsiedztwa". Znasz angielski? Chcesz pomóc? Zgłoś się!

Studenci ze znajomością języka angielskiego na poziomie B2 poszukiwani!

Podziel się znajomością języka, sprawdź swoje umiejętności pracy z wymagającą grupą jaką są dzieci, przeżyj jedyne w swoim rodzaju wakacje! 
Projekt "Angielski dla dzieci z sąsiedztwa" realizowany jest przez Studium Języków Obcych od 12 lat. To inicjatywa na rzecz edukacji polegająca na nauce języka angielskiego wśród najmłodszych i zwrócenia uwagi jak ważne jest zadbanie o dedukcję językową już w dzieciństwie. Po bardzo dużym zainteresowaniu zeszłoroczną ofertą językową dla "dzieci z sąsiedztwa" organizatorzy postanowili kontynuować akcję. 
Projekt skierowany jest szczególnie do dzieci, które spędzają leni czas w mieście i nie mają możliwości wyjazdu. Dzięki uczestnictwu w zajęciach okres wakacji może upłynąć nie tylko przyjemnie ale przede wszystkim wartościowo. 
Zajęcia będą trwały 3 tygodnie. Planowany harmonogram to spotkania trzy razy w tygodniu po 3 godziny. Tegoroczny termin rozpoczęcia to 1 lipca 2015.
Projekt jest bezpłatny dla uczestników i odbywa się dzięki wsparciu wolontariuszy. Dzięki pomocy w akcji możesz sprawdzić jak to jest dzielić się swoją wiedza z innymi, a doświadczeni lektorzy SJO pomogą Ci rozwinąć umiejętności lektorskie. Możesz podarować swój czas i wiedzę tym, którzy potrafią jak nikt chłonąć wiedzę. 
Zapraszamy do radosnych przeżyć z nami! Na zgłoszenia czekamy do 10 czerwca.
Masz pytania?


Studium Języków Obcych Uczelni Łazarskiego
pokój 132, sektor D, Ip.
tel.22 54 35 370, 509 657 358
email: kursy.jezykowe@lazarski.edu.pl