Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Studenci /

W dniach 7-10.04.2016 odbył się międzynarodowy konkurs z prawa lotniczego w Dżakarcie - International Air Law Moot Court, w którym wzięli udział studenci koła naukowego z prawa lotniczego AVION Uczelni Łazarskiego.

Studenci Łazarskiego w International Air Law Moot Court

Studenci Łazarskiego w International Air Law Moot Court 1

Uczelnia Łazarskiego dziękuje Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej za wspieranie reprezentantów Uczelni w konkursie mającym na celu promowanie prawa lotniczego i bezpieczeństwa w ruchu lotniczym na arenie międzynarodowej.

Misją PAŻP jest świadczenie wysokiej jakości służb żeglugi powietrznej, korzystnych dla użytkowników i przyjaznych dla środowiska, umocnienie pozycji PAŻP w Europie jako konkurencyjnego ekonomicznie dostawcy służb żeglugi powietrznej, oferującego adekwatny poziom bezpieczeństwa i jakości usług zgodnie z potrzebami użytkowników przestrzeni powietrznej. Głównym założeniem strategicznym Agencji jest rozwój sprawnego, efektywnego ekonomicznie i konkurencyjnego podmiotu w Europie, posiadającego zdolność ekonomiczną do zapewnienia służb żeglugi powietrznej oraz zapewniającego wysoki poziom bezpieczeństwa ruchu lotniczego zgodnie z wymaganiami prawa międzynarodowego i krajowego. Nadrzędne wartości PAŻP to bezpieczeństwo i odpowiedzialność.