Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Studium języków obcych /

14 października 2015 r. odbył się Dzień Promocji Języków i Sportu. Oferta kursów językowych Studium Języków Obcych wzbudziła duże zainteresowanie studentów.

Studenci Łazarskiego chcą uczyć się języków obcych!

Oprócz uniwersalnych języków europejskich takich jak angielski, francuski, hiszpański, niemiecki popularnością cieszyły się języki rzadkie, takie jak chiński i norweski. Wśród studentów zagranicznych triumf święcił język polski. Zapisom towarzyszyły zmagania sportowe studentów. Konkurs na największą liczbę pompek zgromadził wielu chętnych. Nagrodę stanowił trening z trenerką personalną. Najlepszy wynik - 98 pompek należał do Konrada Rusinka.

Atrakcją wydarzenia był występ cheerleaderek. Ich żywiołowy taniec i uroda wzbudziły szczególny entuzjazm. Zachwycił również pokaz treningu w wykonaniu pary trenerów - prawdziwa klasa mistrzowska.

Spragnieni mogli ochłodzić się specjalnie na tę okazję przygotowanym koktajlem z imbirem, miodem, cytryną i pietruszką przygotowanym przez barek "Dobry Wycisk".

Oprócz zapisów na kursy Studium przygotowało loterię, gry językowe oraz prezentację swoich projektów. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nich więcej i działać w Studium lub zostać wolontariuszem, albo animatorem w nagrodzonym przez ELL projekcie "Języki dla dzieci z sąsiedztwa" zapraszamy do Agnieszki z pokoju 132.

DZIEŃ PROMOCJI JĘZYKÓW I SPORTU 2015