Publikacja: | Aktualności / Studenci /

14 października 2015 r. odbył się Dzień Promocji Języków i Sportu. Swoją ofertę kursową i sportową na semestr jesienny zaprezentowały Studium Języków Obcych oraz Studium Wychowania Fizycznego naszej Uczelni.

Studenci Łazarskiego chcą uczyć się języków obcych i uprawiać sport!

Oferta kursów językowych Studium Języków Obcych wzbudziła duże zainteresowanie studentów. Oprócz uniwersalnych języków europejskich takich jak angielski, francuski, hiszpański, niemiecki popularnością cieszyły się języki rzadkie, takie jak chiński i norweski. Wśród studentów zagranicznych triumf święcił język polski.

Studium Wychowania Fizycznego prezentowało studentom swoją ofertę sportową i zapraszało do korzystania z nowo otwartej Minisiłowni, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem studentów! Zbieraliśmy chętnych do naszych sekcji sportowych AZS: tenisowej, futsalu i koszykówki.

Zapisom towarzyszyły zmagania sportowe studentów. Konkurs na największą liczbę pompek zgromadził wielu chętnych. Nagrodę stanowił trening z trenerką personalną. Najlepszy wynik - 98 pompek należał do Konrada Rusinka.

Atrakcją wydarzenia był występ cheerleaderek. Ich żywiołowy taniec i uroda wzbudziły szczególny entuzjazm. Zachwycił również pokaz treningu w wykonaniu pary trenerów - prawdziwa klasa mistrzowska.

Spragnieni mogli ochłodzić się specjalnie na tę okazję przygotowanym koktajlem z imbirem, miodem, cytryną i pietruszką przygotowanym przez barek "Dobry Wycisk".

Oprócz zapisów na kursy i sekcje sportowe Studium przygotowało loterię, gry językowe oraz prezentację swoich projektów. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nich więcej i działać w Studium lub zostać wolontariuszem, albo animatorem w nagrodzonym przez ELL projekcie "Języki dla dzieci z sąsiedztwa" zapraszamy do Agnieszki z pokoju 132.

DZIEŃ PROMOCJI JĘZYKÓW I SPORTU 2015