Publikacja: | Aktualności /

Uczelnia Łazarskiego, jedna z najlepszych uczelni niepublicznych, przygotowała specjalny program realizacji studiów dla sportowców.

Studiuj elastycznie przez Internet! Czas trwania studiów dostosowany jest do Twoich możliwości.

Studia online to nowoczesna, interaktywna forma studiów na odległość. Idealna propozycja dla sportowców obciążonych czasowo treningami, podróżujących po kraju i świecie.

Do grona naszych studentów należą utytułowani sportowcy m.in. Hubert Hurkacz (obecnie najlepszy tenisista w Polsce i 121 na świecie, uczestnik turniejów Wielkiego Szlema: French Open, Wimbledon, Australian Open), Weronika Deresz (wioślarka, medalistka mistrzostw świata, uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro), Radosław Paczuski (polski zawodnik muay thai i kick-boxingu, mistrz świata K-1, mistrz organizacji FEN -85kg), Arkadiusz Wrzosek (kickbokser, mistrz świata organizacji K-1 Global w wadze ciężkiej, mistrz organizacji FEN +95kg). Wśród naszych absolwentów jest uznany judoka Grzegorz Eitel - medalista mistrzostw świata, wielokrotny medalista mistrzostw Polski, a także uczestnik igrzysk olimpijskich.

Lazarski Distance Learning to system wykorzystujący metody i techniki kształcenia na odległość. Nauka odbywa się na specjalnie zaprojektowanej platformie e-learning, dostępnej przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Uczysz się ze specjalnie przygotowanych materiałów dydaktycznych, w dowolnym czasie i miejscu. Masz stały kontakt ze swoją grupą i wykładowcą. Wykładowca na bieżąco monitoruje pracę i wspomaga indywidualne osoby. W każdej chwili możesz poprosić wykładowcę o pomoc w systemie konsultacji. Ponadto otrzymasz opiekuna naukowego, który będzie Ci doradzał na każdym etapie studiów.

Egzaminy końcowe odbywają się na terenie Uczelni, w trakcie sesji egzaminacyjnej.

Oferujemy również możliwość elastycznego dopasowania czasu trwania studiów do potrzeb studenta-sportowca. Studia licencjackie możesz realizować zgodnie ze swoimi możliwościami czasowymi, poświęcając na nie standardowe 3 lata lub dłużej.

Studiując za pomocą metod i technik kształcenia na odległość, jesteś pełnoprawnym studentem Uczelni Łazarskiego, w związku z tym masz pełne prawo do korzystania z naszej oferty zniżek i stypendiów. Wybitnym sportowcom oferujemy zwolnienie z opłat za studia w całości.

Oferta studiów Lazarski Distance Learning:

Studia licencjackie, kierunek: Zarządzanie

Specjalności: Innowacje i przedsiębiorczość, Marketing interaktywny, Zarządzanie zasobami ludzkimi

Zarządzanie to kierunek dla ludzi kreatywnych i otwartych, którzy chcą osiągnąć sukces w prowadzeniu własnej firmy lub na stanowiskach menedżerskich w prywatnych przedsiębiorstwach lub administracji państwowej.

Zdobędziesz wszechstronną wiedzę i konkretne umiejętności m.in. z zakresu ekonomii, stosunków gospodarczych, socjologii i psychologii, niezbędnych we wszechstronnej pracy menedżera.

Po uzyskaniu tytułu licencjata możesz kontynuować naukę na studiach magisterskich lub podyplomowych.

Studia licencjackie, kierunek: Administracja

Specjalności: Administracja organizacji pozarządowych, Administracja rządowa, Administracja porządku publicznego, Administracja samorządowa, Administracja europejska, Administracja w służbie zdrowia

Studiując administrację, poznasz techniki zarządzania jakościowego w nowoczesnej administracji, zdobędziesz wiedzę od najlepszych - wykładają u nas wybitni naukowcy i doświadczeni praktycy biznesu.
W oparciu o zdobyte kwalifikacje zawodowe i wiedzę prawniczą będziesz mógł założyć własną działalność gospodarczą, pracować na stanowiskach wymagających praktycznego zastosowania wiedzy z dziedziny nauk prawnych, ekonomicznych i społecznych, rozwijać się zawodowo na stanowiskach menedżerskich.

Po uzyskaniu tytułu licencjata możesz kontynuować naukę na studiach magisterskich lub podyplomowych.

Studia magisterskie, kierunek: Ekonomia

Specjalności: Ekonomia rozwoju, Kapitał ludzki w organizacji, Finanse i bankowość, Zarządzanie projektami

Ekonomia to kierunek, który pozwala zrozumieć złożone procesy zachodzące w gospodarce oraz zdobyć umiejętności ich kształtowania. Uczysz się otwartego, a jednocześnie analitycznego spojrzenia na wszelkie zjawiska ekonomiczne, które pozwala zrozumieć stale zmieniający się świat.

Ekonomia w Uczelni Łazarskiego to solidne podstawy najnowszej wiedzy teoretycznej połączone z kształtowaniem praktycznych umiejętności. Dzięki temu nabywasz profesjonalne i nowatorskie podejście do funkcjonowania biznesu, tak bardzo poszukiwane przez pracodawców.

Uczelnia Łazarskiego powstała w 1993 roku i od lat jest jedną z wiodących uczelni niepublicznych w Polsce, o czym świadczą wysokie miejsca w rankingach: 1. w rankingu wydziałów prawa Dziennika Gazety Prawnej i 3. w rankingu Perspektyw.