Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Wydarzenia / Studium języków obcych /

4 marca 2020 podczas Dnia Języków Obcych będziemy Was kusić do nauki języków. Nasze sposoby będą niezawodne – czekoladowe fontanny, flambirowane tarty z płatkami róż i jabłka pożyczone z rajskiej jabłoni. :) Przyjdźcie i pokażcie, który język wydaje się Wam najbardziej pociągający!

Japoński, niemiecki, a może francuski? Który język Was najbardziej kusi? Nie trzymajcie tego w tajemnicy! Stwórzcie razem z nami drzewo języków, zawieszając symboliczne jabłko na jednej z przygotowanych przez nas gałązek. Pokażmy światu, że kochamy nie tylko angielski, lecz także inne języki – również polski. :)

Tego dnia będziemy Was również kusić sięgając po profesjonalne wabiki, których nie powstydziłby się Nachash – wąż z Edenu. Co dla Was przygotowaliśmy? Czekoladowe fontanny z pyszną, mleczną czekoladą! Do zanurzenia w niej będą wabić Was świeże owoce i pianki Marshmallow.

To jednak nie koniec atrakcji! O 12:20 zapraszamy Was na cukiernicze show, przygotowane przez Mikołaja Lisowskiego. Właśnie o tej porze skomponuje dla Was czekoladową tartę, obsypaną płatkami róż, która zapłonie żywym ogniem! Po pokazie będziecie mogli spróbować tego niezwykłego, francuskiego deseru. Dla wszystkich wystarczy po kawałku, ponieważ Mikołaj wcześniej przygotuje kilka ciast.

Tego dnia tradycyjnie będziecie mogli również porozmawiać z lektorem lub zapisać się na kurs języka polskiego, kurs na platformie lub indywidualny.

Czekamy na Was w holu na parterze w sektorze C (przy szatni głównej) w godzinach 10:10-13:00.