Publikacja: | Strona główna / Aktualności / CKP /

Wszystkich, którzy odkładają decyzję o podjęciu kształcenia podyplomowego na wrzesień, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś.

Do końca miesiąca trwa bowiem specjalna promocja „First Minute” – przy zapisie na studia do 30 czerwca 2020 r. przysługuje 10% zniżki w czesnym.

Nasza oferta obejmuje studia podyplomowe pogrupowane w tematycznych akademiach dotyczących m.in. obszarów takich jak prawo, administracja, zarządzanie, marketing, HR, nieruchomości i wiele innych. 

Na nowy rok akademicki przygotowaliśmy także interesujące nowości, tak jak studia podyplomowe Nowoczesne zarządzanie sprzedażą. Strategie, Technologie, Leadership czy Compliance Officer

Centrum Kształcenia Podyplomowego realizuje także programy MBA profilowane branżowo:

Nieustannie rozbudowujemy naszą ofertę, tak aby jak najlepiej odpowiadać na bieżące potrzeby rynku pracy czy też podążać za najnowszymi trendami w biznesie.

W Centrum Kształcenia Podyplomowego zajęcia z reguły rozpoczynają się w październiku, a zjazdy odbywają się średnio dwa razy w miesiącu, w soboty i niedziele. W roku akademickim 2020/2021 część zajęć odbędzie się w formule zdalnej. 

Rekrutacja trwa do 30 września lub do wyczerpania limitu miejsc na poszczególnych studiach. Regulamin promocji dostępny jest TUTAJ.

Pełna oferta znajduje się TUTAJ. Zapisów można dokonać TUTAJ.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji, tel.: 22 54 35 322, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl