Publikacja: | Aktualności / Centrum logistyki i innowacji /

Ogłoszony przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów konkurs na LIDERA ZAKUPÓW – NAJLEPSZY PROJEKT 2022/2023 został rozstrzygnięty. W kapitule konkursu zasiadła prof. Uczelni Łazarskiego dr hab. Aleksandra Laskowska Rutkowska, dyrektor Centrum Logistyki i Innowacji.

LIDER ZAKUPÓW promuje osoby i zespoły, które nie boją się wyzwań, potrafią generować pomysły i przekonywać do nich swoją firmę. Podejmują wyzwania w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań i są w stanie wprowadzić je w życie.

Sukcesy firm to dobre strategie i ludzie, którzy skutecznie je realizują. Zakupy pełnią krytyczną rolę w efektywnej realizacji strategii organizacji. Dzięki dobrej pracy zakupowców, pełnym wykorzystaniu zasobów wewnętrznych oraz potencjału dostawców, firmy mogą skuteczniej konkurować zarówno na rynku lokalnym, jak i międzynarodowym. Wyniki konkursu 2023 roku ogłoszono 9 października podczas 10. edycji  konferencji @Procon-Polzak.

 

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów (PSML) jest organizacją non profit reprezentującą interesy polskich menedżerów łańcucha dostaw, logistyki i zakupów, działającą na rzecz misji budowania w Polsce centrum kompetencji w obszarze łańcucha dostaw na skalę Europy.

 

Doroczny Konkurs LIDER ZAKUPÓW organizowany przez PSML