Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Studenci /

Z przyjemnością informujemy, że w ramach programu "Maluch na uczelni", już od października studenci i pracownicy Łazarskiego będą mogli skorzystać ze żłobka przygotowanego przez Uczelnię dla ich pociech.

Rusza żłobek dla dzieci studentów i pracowników Łazarskiego

Żłobek będzie zlokalizowany w odległości ok. 300 m od Uczelni i czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 17:30. Rozważana jest również możliwość opieki weekendowej.

W placówce będzie sprawowana opieka nad grupą liczącą nie więcej niż 15 dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 lat.

Przewidywane opłaty:

  • wpisowe - 300 zł
  • czesne za miesiąc -1 050 zł + wyżywienie (12 zł dziennie).


Do końca 2015 r. będzie zapewniona dotacja w wysokości 400 zł z resortowego programu "Maluch na uczelni".

Osoby zainteresowane możliwością posłania swojego dziecka do żłobka prosimy o informację ze wskazaniem, czy dziecko będzie korzystało z pobytu w ciągu tygodnia czy w weekendy (proszę podać liczbę weekendów w miesiącu) na adres: zlobek@lazarski.edu.pl

Studentów prosimy dodatkowo o podanie kierunku oraz formy studiów (stacjonarne/niestacjonarne).

Prośba ma charakter sondażowy i nie gwarantuje miejsca w żłobku. Szczegółowe informacje zostaną podane w późniejszym terminie.

Uczelnia Łazarskiego otrzymała dotację na prowadzenie żłobka i rozwój polityki prorodzinnej jako jedna z 43 szkół wyższych wybranych do uczestnictwa w programie "Maluch na Uczelni" Projekt jest wspólną inicjatywą Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Więcej informacji dostępnych TUTAJ.