Publikacja: | Strona główna / Aktualności /

W Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego rusza kolejna edycja Festiwalu Rozwoju Kariery. Patronem tegorocznego wydarzenia online jest radio TOK FM. W tym roku organizatorzy postawili na podcasty ze znanymi ekspertami i liderami opinii.

„Sukces w praktyce” to nie tylko zawodowe czy osobiste osiągnięcia naszych słuchaczy, którym pomagamy zdobyć lub rozwinąć nowe umiejętności i konkurencyjne kompetencje jutra. To również fundament naszej działalności, w której od początku sięgamy po najnowszą wiedzę, najlepszych ekspertów oraz najlepsze praktyki. Najistotniejszym jednak elementem, który przyczynił się do zbudowania marki Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, jest otwartość na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi, dla których rozwój i poszerzanie horyzontów to podstawa do zrozumienia pędzącego świata - komentuje dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dziekan Centrum Kształcenie Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

Dostęp do różnorodnej wiedzy i inspiracji musi być przystępny, wygodny i nowoczesny. Formuła podcastów idealnie wpisuje się w życie w biegu. Festiwal Rozwoju Kariery to również świetna okazja do poznania naszej kadry akademickiej. Znani eksperci i liderzy opinii, konsultanci, praktycy biznesu z różnych sektorów gospodarki to także interesujący, zabawni i wciągający rozmówcy, dla których potrzeba dzielenia się wiedzą wykracza poza mury uczelni – dodaje Daria Krupińska, kierownik ds. komunikacji w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, gospodyni tegorocznego wydarzenia.

Uczestnicząc w wydarzeniu i wypełniając specjalną ankietę można uzyskać 10% zniżki na całą ofertę studiów podyplomowych i programów MBA realizowanych w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego w roku akademickim 2022/2023.

Festiwal odbędzie się w dniach 14-16 września 2022 roku, a premiery podcastów będą miały miejsce codziennie o godzinie 18:00 i 19:00. Więcej informacji znajduje się na stronie Festiwalu Rozwoju Kariery. Patronem tegorocznej edycji wydarzenia jest Radio TOK FM.

PROGRAM:

14 września:

  • godz. 18:00: „W pogoni za cyberprzestępcami”, gość: dr inż. Witold Sobolewski, kierownik studiów podyplomowych Zarządzanie cyberbezpieczeństwem oraz Cyberbezpieczeństwo i informatyka śledcza.
  • godz. 19:00: Work-life balance w praktyce”, goście: dr Magdalena Rycak, kierownik studiów podyplomowych Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - kadry i płace oraz Izabela Kluzek-Kot, kierownik nowych studiów podyplomowych Studium Wellbeingu w organizacji-holistyczne podejście do dobrostanu oraz Studium Studium Diversity and Inclusion.

15 września:

  • godz. 18:00: „Czy jesteśmy gotowi na zrównoważony rozwój?”, gość: Agnieszka Oleksyn-Wajda, kierownik studiów podyplomowych Prawo ochrony środowiska oraz Prawo i zarządzanie w sektorze mody.
  • godz. 19:00: „Low-code / no-code. Czy przyszłością programowania jest nie programować?”, goście: Justyna Wilczyńska Baraniak, kierownik studiów podyplomowych Prawo w biznesie nowych technologii oraz Michał Jaworski, dyrektor ds. strategii technologicznej oraz członek zarządu w firmie Microsoft.

16 września:

  • godz. 18:00: „Promocja zdrowia – niepoważna w poważnym świecie”, gość: Marta Pawłowska MBA, kierownik studiów podyplomowych Zarządzanie promocją zdrowia i profilaktyką chorób.
  • godz. 19:00: „Chcę związać swoją przyszłość z lataniem”, goście: dr hab. Anna Konert, prof. UŁa, godz. wykładowca programu MBA i studiów podyplomowych związanych z lotnictwem oraz dr Mateusz Osiecki, adiunkt w Instytucie Prawa Lotniczego i Kosmicznego Uczelni Łazarskiego.