Publikacja: | Szkolenia/kursy / Aktualności / Strona główna / Studenci / Kariera /

Biuro Praktyk i Karier Uczelni Łazarskiego zaprasza na cykl Rozwój dalszy nastąpi.. poświęcony m.in. planowaniu ścieżki kariery i rozwojowi zawodowemu. Pierwsze spotkanie – Jak skutecznie pukać do drzwi kariery - już 12 kwietnia.

Jak skutecznie pukać do drzwi kariery


Rozwój dalszy nastąpi to cykl działań prowadzony przez Biuro Praktyk i Karier Uczelni Łazarskiego poświęconych szeroko pojętemu rozwojowi zawodowemu, planowaniu ścieżki kariery, szukaniu i zmianie pracy oraz doskonaleniu kompetencji miękkich cenionych przez pracodawców lub ułatwiających prowadzenie własnej firmy. Wybitni specjaliści będą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, pokazywać nowe trendy i tendencje na rynku pracy oraz uczyć, jak zwiększyć swoje szanse na wymarzone stanowisko lub intratny biznes. Spotkania przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać zawodowo, doskonalić swoje kompetencje miękkie i świadomie zarządzać swoją karierą.

Pierwsze spotkanie: Jak skutecznie pukać do drzwi kariery odbędzie się 12 kwietnia 2023 r., w godz. 18.00-20.00. w gmachu Uczelni Łazarskiego, w Sali 130.

Formularz rejestracyjny 
https://form.lazarski.pl/rdn

 

Tematyka spotkania:

· co robić, żeby stać się doskonale opłacanym i zadowolonym z rozwoju zawodowego specjalistą w swojej branży?

· jak zaplanować karierę, zbudować swoją markę osobistą i zdobyć pozycję na współczesnym rynku pracy?

Gościem spotkania będzie Dariusz Użycki, rekruter, konsultant rozwoju przywództwa i komunikacji biznesowej. Opowie o tym:

· jak ważne jest „opakowanie” kompetencji twardych i profesjonalnej wiedzy w umiejętności miękkie i co robić, żeby siebie „sprzedać”;

· co i jak robić (a zwłaszcza czego nie robić) i jak się komunikować, żeby być wiarygodnym kandydatem i partnerem biznesowym;

· a także podzieli się swoim doświadczeniem, a może nawet zdradzi jakieś sekrety rekrutera, doradcy zawodowego i mentora dla wyższej kadry menedżerskiej.

Będzie bardzo konkretnie, mało słów, a dużo treści. Można także liczyć na dowcip i celne puenty naszego gościa.  

Spotkanie poprowadzi Gabriela Gab, doradca zawodowy, wykładowca Certyfikowany Coach ICC i trener biznesu, Biuro Praktyk i Karier UŁa.

Dariusz Użycki — rekruter, konsultant rozwoju przywództwa i komunikacji biznesowej, doktor nauk technicznych. Wykładowca studiów Executive MBA. Posiada ponad 30 lat doświadczeń zawodowych, w tym 24 lata w biznesie, a blisko 10 – na stanowiskach dyrektora zarządzającego. Prowadzi procesy coachingowe i mentoringowe dla menedżerów oraz zespołów w Polsce i za granicą. Pracuje od Francji po Kazachstan i od Szwecji po Egipt. Doradca zarówno zarządów firm, jak i osób indywidualnych planujących swoją karierę. Autor książek nt. zarządzania sobą: Czy jesteś tym, który puka?” oraz „Wiesz, kim jestem!”.  Współautor publikacji w Harvard Business Review i Przeglądzie Corporate Governance. Autor bloga www.dariuszuzycki.com, dotyczącego autorefleksji, przywództwa, komunikacji i rozwoju kariery.