Publikacja: | CKP / Aktualności /

Dynamiczne otoczenie rynkowe, rynek pracownika, zmiany demograficzne, kulturowe czy prawne to tylko niektóre aspekty, z którymi musi się mierzyć w swojej codziennej pracy ekspert HR. Co więcej, proces doskonalenia kompetencji jest obligatoryjny dla wszystkich tych, którzy biorą odpowiedzialność za kierowanie najważniejszym kapitałem, jakim są ludzie.

Kształcenie podyplomowe jest więc doskonałą okazją do pozyskania aktualnej wiedzy i uporządkowania zdobytego wcześniej doświadczenia. Zapraszamy na studia podyplomowe oraz program Executive Master of Business Administration for Human Resources Professionals (MBA HR) realizowane na Uczelni Łazarskiego.

Studia podyplomowe

Akademia HR w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego zawiera atrakcyjną ofertę edukacyjną dla osób wiążących swoją karierę zawodową z procesami kadrowymi zachodzącymi w każdej organizacji. To interesujące propozycje studiów dla dyrektorów personalnych, HR Partnerów, a także pracowników niższych szczebli w strukturze firmy czy instytucji zainteresowanych pogłębianiem i aktualizacją swojej wiedzy zawodowej.

Akademia HR obejmuje obecnie 3 kierunki studiów podyplomowych:

Programy poszczególnych studiów oraz wszystkie szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ.

MBA

Studia Executive Master of Business Administration for Human Resources Professionals gwarantują rozwój praktycznej wiedzy i umiejętności w zakresie najnowszych metod i narzędzi zarządczych, istotnych dla wzrostu efektywności kapitału ludzkiego. Umożliwiają też dostęp do najlepszych praktyk menedżerskich i otwierają drogę do wyjścia poza utarte schematy myślenia i działania. Program ten pozwala poznać i doskonalić warsztat strategicznego i operacyjnego zarządzania kapitałem ludzkim oraz osiągnąć znaczący progres w budowie kapitału swojej osobistej marki. Więcej informacji na ten temat znajduje się TUTAJ.

Rekrutacja trwa do 30 września (w przypadku wyczerpania limitu miejsc, rekrutacja może zakończyć się w terminie wcześniejszym).

Przy zapisie na studia do 30 czerwca 2018 r. można otrzymać 10% rabatu.

Absolwentów Uczelni Łazarskiego obejmuje 20% zniżki (promocje nie łączą się).

Zapraszamy do zapisów poprzez formularz rekrutacyjny.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji, tel.: 22 54 35 322, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl.