Publikacja: | Aktualności / CKP /

Na Uczelni Łazarskiego trwa rekrutacja na kurs z zakresu ochrony zdrowia, od którego można rozpocząć pełny program studiów MBA.

Program MBA w ochronie zdrowia realizowany w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego został opracowany w oparciu o elastyczny system modułowy, tworząc cykl niezależnych szkoleń specjalistycznych. Takie rozwiązanie pozwala słuchaczom zgłębiać najważniejsze dla nich zagadnienia i odpowiednio planować rozwój kompetencji.

Po zrealizowaniu trzech wybranych kursów specjalistycznych, modułu podstawowego oraz modułu dyplomowego słuchacz uzyskuje dyplom MBA w ochronie zdrowia. Realizację pełnego programu MBA można rozpocząć od dowolnego modułu (poza dyplomowym).

Aktualnie trwa rekrutacja na podstawowy moduł programu MBA w ochronie zdrowia, co stanowi doskonałą okazję do rozpoczęcia kształcenia w pełnym cyklu MBA. Pierwsze zajęcia odbędą się 29 listopada 2020 r. 

Więcej informacji o programie MBA w ochronie zdrowia znajduje się TUTAJ. Rekrutacja odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji, tel.: 501 622 513, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl