Publikacja: | CKP / Aktualności /

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego zaprasza na nowy rok akademicki.

Właśnie rozpoczęła się rekrutacja na rok akademicki 2018/2019

W tegorocznej ofercie Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego znajduje się blisko sześćdziesiąt kierunków studiów podyplomowych, a także aż dziewięć programów MBA profilowanych branżowo. Tak bogata oferta pozwala każdemu według własnych potrzeb czy preferencji uzupełnić oraz rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.

Nowymi propozycjami na rok akademicki 2018/2019 są m.in. studia podyplomowe takie jak:

Oferta Centrum Kształcenia Podyplomowego jest nieustannie rozbudowywana, tak aby jak najlepiej odpowiadać na bieżące potrzeby rynku pracy czy też podążać za najnowszymi trendami w biznesie.

Skorzystaj ze zniżki „First Minute”

Maj i czerwiec to idealny moment na decyzję o podjęciu kształcenia podyplomowego i zaplanowanie dalszej kariery, gdyż właśnie w tym czasie trwa specjalna promocja. Przy zapisach na studia do 30 czerwca 2018 r. przysługuje 10% zniżki w czesnym.

Aplikuj już dziś.

Regulamin promocji dostępny jest TUTAJ.

Oferta Centrum Kształcenia Podyplomowego

Centrum Kształcenia Podyplomowego oferuje studia podyplomowe pogrupowane w tematycznych akademiach dotyczących m.in. obszarów takich jak prawo, zarządzanie, marketing, HR, administracja, nieruchomości i wiele innych. Uczelnia Łazarskiego stawia także na programy MBA profilowane branżowo – oferuje 9 szkoleń MBA: MBA Przedsiębiorczość, MBA Zarządzanie, MBA w Ochronie Zdrowia, MBA Energetyka, MBA w Lotnictwie, MBA Logistyka, Executive MBA for Human Resources Professionals, MPA – Master of Public Administration oraz MBA in Quality Management.

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego integruje wysokie kompetencje wybitnych akademików, doświadczonych praktyków oraz partnerów. Programy studiów odpowiadają aktualnym potrzebom rynku pracy, gdyż Uczelnia zwraca szczególną uwagę na dostosowywanie programów kształcenia do wymogów i oczekiwań pracodawców.

Rekrutacja trwa do 30 września lub do wyczerpania limitu miejsc na poszczególnych studiach. Zajęcia z reguły rozpoczynają się w październiku, a zjazdy odbywają się średnio dwa razy w miesiącu, w soboty i niedziele. Absolwentów Uczelni Łazarskiego obejmuje 20% zniżki (promocje nie łączą się).

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji, tel.: 22 54 35 322, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl