Publikacja: | Aktualności /

W konkursie Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich na najlepszy artykuł naukowy z zakresu studiów europejskich prof. dr hab. Józef M. Fiszer, Kierownik Katedry Międzynarodowych Stosunków Politycznych na Wydziale Ekonomii i Zarządzania na Uczelni Łazarskiego zdobył I miejsce.

21 czerwca 2023 roku rozstrzygnięto konkurs Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich na najlepszy artykuł naukowy z zakresu studiów europejskich opublikowany w latach 2021-2022.
Miło nam poinformować, że I miejsce zajął prof. dr hab. Józef M. Fiszer, Kierownik Katedry Międzynarodowych Stosunków Politycznych na Wydziale Ekonomii i Zarządzania na Uczelni Łazarskiego.
Celem konkursu jest promowanie wiedzy teoretycznej i badań empirycznych w zakresie studiów europejskich.

Serdecznie gratulujemy Panu Profesorowi zajęcia I miejsca w konkursie.


Prof. dr hab. Józef Fiszer - politolog, historyk, niemcoznawca, europeista. Od 1995 roku wykładowca na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uczelni Łazarskiego. Kierownik Zakładu Europeistyki w Instytucie Studiów Politycznych PAN, Wiceprzewodniczący Komitetu Nauk Politycznych PAN (2005-2016), Członek Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich Członek Komitetu Narodowego ds. Współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Nauk Politycznych (od 2005).