Publikacja: | CKP / Aktualności /

Informacja o zdalnej pracy dziekanatu Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

Przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem Rektora Uczelni Łazarskiego z dnia 10 marca 2020 roku w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności Uczelni Łazarskiego wszystkie zajęcia Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego są odwołane od dnia 11.03.2020 r.

Wszystkich Słuchaczy prosimy o śledzenie komunikatów na Wirtualnej Uczelni CKP, gdyż tam będą się pojawiać szczegółowe informacje odnośnie kształcenia za pomocą narzędzi on-line.

Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników Uczelni, dziekanat Centrum Kształcenia Podyplomowego będzie działał zdalnie – prosimy o kontaktowanie się z dziekanatem za pośrednictwem korespondencji mailowej: dziekanat.ckp@lazarski.edu.pl

Pozostałe działy Centrum Kształcenia Podyplomowego również będą działały w takim trybie. Niezbędne kontakty znaleźć można TUTAJ – prosimy o kontakt wyłącznie drogą mailową.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w standardowym czasie pracy biura – od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Jednocześnie informujemy, że z uwagi na sytuację epidemiologiczną na teren Uczelni Łazarskiego mogą wejść tylko wyznaczeni pracownicy administracyjni oraz naukowi.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość i współpracę.