Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Konkursy / Studenci / CKP /

Dziesięciu najlepszych graczy dotarło do ostatniego - trzeciego etapu konkursu, ale tylko Piotr Mirowski otrzymał tytuł Lidera Księgowości 2015 oraz voucher na studia MBA Zarządzanie Uczelni Łazarskiego!

Poznaliśmy Lidera Księgowości 2015

Prestiżowy tytuł Lidera Księgowości 2015 otrzymał Piotr Mirowski wygrywając tym samym voucher na studia MBA Zarządzanie Uczelni Łazarskiego.

Drugie miejsce zajęła Iwona Tontała, a trzecie - Aneta Jurczyk. Finaliści konkursu spotkali się na indywidualnych rozmowach z Jury konkursu, które wyłoniło jego zwycięzcę.

Gala finałowa czwartej już edycji konkursu Lider Księgowości odbyła się 16 kwietnia 2015 r. w Zachęcie w Warszawie i była ukoronowaniem kilkumiesięcznych zmagań o tytuł najlepszego polskiego księgowego.

Konkurs Lider Księgowości ma na celu wyłonienie najlepszych merytorycznie księgowych, pokazanie nowoczesnego oblicza działów księgowości i biur rachunkowych oraz przyczynienie się do integracji i wzajemnego wsparcia wśród pracowników działów księgowości. Za organizację konkursu odpowiada Wolters Kluwer - największy wydawca publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim.

Uczelnia Łazarskiego była partnerem honorowym konkursu i ufundowała nagrodę główną dla zwycięzcy - studia MBA Zarządzanie o wartości 17 000 zł.

Gratulujemy wszystkim laureatom oraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.