Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Wydarzenia / Studium języków obcych /

W ramach Europejskiego Dnia Języków Studium Języków Obcych Uczelni Łazarskiego zaprasza na premierowy pokaz na żywo nowego podręcznika do języka angielskiego medycznego!

Projekt „Medical English in Practice” zaprezentuje sama autorka – dr Urszula Swoboda-Rydz. Co było inspiracją do jego powstania? Jakie są jego największe zalety? Co znajdziemy w książce, a co na platformie? Odpowiedzi na te pytania usłyszycie podczas transmisji na żywo na fanpage’u SJO (facebook.com/SJO.Lazarski) w poniedziałek 28.09.2020 o godzinie 12:00. 

Podręcznik „Medical English in Practice” został wydany przez Akkademus Inowacje dla Edukacji. Do sprzedaży trafi już 1 października 2020. Platforma „medical-english.online" jest już natomiast dostępna w cenie 199 – 299 PLN w zależności od wybranego pakietu. Co najważniejsze, przed zakupem można skorzystać z bezpłatnego tygodniowego okresu próbnego.

Autorka podręcznika, doktor Urszula Swoboda-Rydz jest lektorką specjalistycznego języka angielskiego na WUM i UŁa oraz autorką wielu publikacji z zakresu nauczania języków obcych.