Publikacja: | Strona główna / Aktualności / CKP /

Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych Partnerów dołączył Klub Sportowa Polska. Za koordynację współpracy z Klubem będzie odpowiadał Grzegorz Gutkowski, kierownik studiów podyplomowych z Zarządzania infrastrukturą sportową Uczelni Łazarskiego.

Porozumienie o współpracy z Klubem Sportowa Polska podpisane

Celem współpracy Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego i Klubu Sportowa Polska jest budowanie partnerskiej relacji oraz promowanie potrzeby rozwoju osób związanych z branżą sportową w zakresie zarządzania infrastrukturą sportową, a także wsparcia merytorycznego i medialnego organizowanych wydarzeń.

Klub Sportowa Polska, wspólnie z partnerami społecznymi i biznesowymi, jest inicjatorem programu promocyjnego i edukacyjnego "budujemy Sportową Polskę". Uczestniczy w nim 892 gmin i powiatów z całej Polski. Program ma na celu promocję miast, gmin i powiatów oraz ich prezydentów, burmistrzów, wójtów i starostów inwestujących w budowę oraz modernizację obiektów sportowych i rekreacyjnych, a także wspierających rozwój sportu dzieci i młodzieży. Samorządy te rozumieją znaczenie bezpieczeństwa uprawiania sportu, promują zdrowy i aktywny styl życia. Tworzą w ten sposób otwarte i nowoczesne społeczeństwo europejskie.

Klub prowadzi aktywną edukację. Jest platformą wymiany wiedzy i doświadczeń z rynku infrastruktury sportowej i rekreacyjnej. W ramach Akademii Umiejętności organizuje wykłady i warsztaty na temat planowania, finansowania i efektywnego przeprowadzania inwestycji, zarządzania obiektami sportowymi i rekreacyjnymi oraz w zakresie najnowszych rozwiązań materiałowych i technologicznych stosowanych w branży. 

Ekspertami Klubu są wybitni specjaliści w zakresie finansowania, zarządzania, projektowania, budowy oraz modernizacji obiektów sportowo-rekreacyjnych, w tym m.in. wykładowcy studiów podyplomowych z Zarządzania infrastrukturą sportową Uczelni Łazarskiego. W Akademii Umiejętności biorą udział przedstawiciele samorządów z całej Polski, firmy działające na rynku infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, a także eksperci z zakresu projektowania, finansowania, budowy i zarządzania obiektami sportowymi. 

Więcej informacji o działalności Klubu TUTAJ

Zapraszamy na warsztaty edukacyjne Klubu, które odbędą się 24 września 2015 r. w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie. Warsztaty będą miały charakter praktyczny i specjalistyczny. O podstawach kampanii reklamowych i możliwościach świadczeń dla Partnerów opowie Joanna Krupska, wykładowca Uczelni Łazarskiego. Polecamy!