Publikacja: | Aktualności / Wydział Ekonomii i Zarządzania /

Na rynku wydawniczym ukazała się właśnie książka pt. „Cyfryzacja w zarządzaniu” pod redakcją prof. UŁa dr hab. Aleksandry Laskowskiej-Rutkowskiej.

Publikacja stanowi trwały efekt konferencji Cyfryzacja w zarządzaniu, zorganizowanej 28 listopada 2019 w Uczelni Łazarskiego roku  przez Centrum Logistyki i Innowacji UŁa oraz Katedrę Zarządzania i Marketingu.

Cyfryzacja od kilku lat stanowi niezwykle istotny temat, a pandemia COVID-19 sprawia, że zainteresowanie nim wciąż rośnie. Publikacja stanowi odpowiedź na aktualne potrzeby rynku, co potwierdza zainteresowanie nią Urzędu Komunikacji Elektronicznej – partnera konferencji i sponsora wydania książki.

Atutem książki jest jej wieloaspektowość, gdyż jej autorzy reprezentują różnorodne obszary wiedzy i praktyki gospodarczej. W gronie autorów znajdują się m.in.: Sonia Wędrychowicz-Horbatowska - liderka cyfrowej transformacji  w bankowości na świecie i czołowy w obszarze badań nad cyfrowością zespół Delab UW. W książce znajduje się także rozdział  traktujący o cyfryzacji w zarządzaniu w czasie pandemii oraz płynących zeń wniosków na przyszłość.

Zainteresowanych gorąco zachęcamy do lektury książki!

Więcej na:https://cedewu.pl/Cyfryzacja-w-zarzadzaniu-p2878