Publikacja: | Aktualności / CKP /

5 października 2017 r. w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się jedno z największych w Polsce spotkań przedstawicieli działów HR. Podczas 10. jubileuszowej edycji konferencji Rozwiązania HR będą miały miejsce wystąpienia, warsztaty oraz prezentacje kluczowych rozwiązań i narzędzi dla branży HR.

Trendy, nowe rozwiązania i wyzwania, przed którymi stoją aktualnie działy HR, stały się punktem wyjścia do przygotowania programu jubileuszowej konferencji Rozwiązania HR. Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji dostępnym na stronie wydarzenia.

Organizatorzy, wspólnie z partnerami, przygotowali dwanaście wystąpień. Podczas jednego dnia, w ramach sesji plenarnych oraz trzech ścieżek tematycznych, poprowadzone zostaną wystąpienia, krótkie warsztaty, interaktywne spotkania z ekspertami. Wszystko po to, aby uczestnicy mogli uzyskać odpowiedzi na pytania, z którymi zmagają się w życiu zawodowym oraz praktyczną wiedzę jak działać na zmieniającym się rynku. Wystąpienia proponowane w programie 10. edycji Rozwiązań HR ujęte zostały w ramach trzech ścieżek tematycznych: „HR Ewolucja/Rewolucja”, „Social/Innowacyjność” i „Technologie HR.

Konferencja skierowana jest do dyrektorów, managerów oraz kierowników działów: HR, szkoleń, rozwoju, kadr i płac. Dla przedstawicieli działów HR udział w konferencji jest bezpłatny (z wykluczeniem firm konsultingowych, szkoleniowych i doradczych).

Organizatorem konferencji jest wydawnictwo Wolters Kluwer Polska. Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego jest partnerem wydarzenia.

Dodatkowe informacje dostępne są  na stronie www.konferencja.abc.com.pl/rozwiazaniahr