Publikacja: | CKP / Aktualności /

HR Tech Summit to konferencja w całości poświęcona nowym technologiom wykorzystywanym przez działy HR.

Temat przewodni tegorocznej, V już edycji wydarzenia brzmi: Nadchodzi Future of Work. Jak usprawnić procesy z obszaru Learning & Developement z wykorzystaniem rozwiązań digital? Jak budować dialog z pracownikami w erze digital? Jak analityka i praca na Big Data może usprawnić pracę HR i całej organizacji? Czy roboty zmienią oblicze rekrutacji? Jakie narzędzia wybierać, by tworzyć organizację przyszłości? To tylko część pytań, na które będą się starali odpowiedzieć prelegenci tegorocznej konferencji HR Tech Summit. Nadchodzi Future of Work.

Dr Ewa Podgórska-Rakiel, wykładowca studiów podyplomowych Prawo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych – Kadry i Płace realizowanych w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, wystąpi podczas konferencji z prelekcją pt. Nowoczesne technologie w pracy i mobilność pracowników, a realia Kodeksu Pracy.

Konferencja odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. w Warszawie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia uczestnictwa należy dokonać w zakładce „Rejestracja” na stronie www.hrtech.pl

Organizatorem wydarzenia jest wydawnictwo Wolters Kluwer Polska. Centrum Kształcenia Podyplomowego jest partnerem spotkania.

Szczegółowy program oraz więcej informacji na stronie www.hrtech.pl