Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Wykładowcy / CKP /

Program studiów podyplomowych Strategiczne zarządzanie zakupami w firmie Uczelni Łazarskiego powstał na bazie doświadczeń Piotra Polaka, które zdobywał w Polsce i za granicą. Zajęcia ruszają w październiku 2015 r.

Piotr Polak

Piotr Polak jest autorem innowacyjnych rozwiązań w łańcuchach dostaw, logistyce i outsourcingu, pomysłodawcą i kierownikiem tego programu.

Przeprowadzał wiele projektów transformacyjnych w obszarach SCM: od pozyskiwania źródeł zaopatrzenia aż po dostawę gotowych produktów do klientów, poprzez procesy produkcyjne, przeprowadzane we własnych fabrykach oraz wykonywane przez firmy zewnętrzne, wreszcie obejmujące wszelkie kroki w ramach łańcucha dostaw (transport, operacje magazynowe, zarządzenie zapasem).

Zarządzał przedsiębiorstwami produkcyjnymi (Laboratoria Natury, Dr Benner) oraz logistycznymi (DHL, BOC Distribution Services, Maersk Logistics). Brał udział w wielu projektach przejęć i konsolidacji w Polsce oraz na Ukrainie, Litwie i Łotwie. 

Piotr uprawia biegi długodystansowe, ukończył dwa ultramaratony i kilkadziesiąt maratonów, a także sam jest pomysłodawcą i organizatorem drugiej edycji Pruszkowskiego Biegu Wolności. Jest również producentem filmowym najbardziej nagradzanego w tym roku filmu dokumentalnego "Nadejdą lepsze czasy".

Niestrudzony propagator współpracy pomiędzy firmami. Należy do elitarnego grona Vested Board of Advisors, które propaguje rozwój modelu biznesowego Vested, będącego sztandarowym modelem nurtu "collaborative contracting". 

Zapraszamy do zapoznania się z programem studiów TUTAJ.