Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Nagrody /

Po raz kolejny nasza uczelnia otrzymała certyfikaty "Wiarygodna Szkoła" oraz "Dobra Uczelnia - Dobra Praca", które przyznało nam Akademickie Centrum Informacyjne na rok akademicki 2015/2016. Jednocześnie zostaliśmy wyróżnieni w konkursie na "Najbardziej innowacyjną i kreatywną uczelnię w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych".

Certyfikat

Byliśmy oceniani w następujących kategoriach: uczelnia widoczna w internecie, nowoczesne technologie wykorzystane w dydaktyce, technologie ułatwiające studiowanie i dostęp do wiedzy, tworzenie perspektyw zawodowych i certyfikaty.

Otrzymane certyfikaty potwierdzają, że jesteśmy placówką godną zaufania. Podejmując kształcenie w Łazarskim masz pewność, że dbamy o wysoki poziom nauczania i dokładamy wszelkich starań, by nasi absolwenci z łatwością odnaleźli się na rynku pracy.

Wyróżnienie w konkursie to poświadczenie wykorzystania przez nas nowoczesnych technologii wspierających proces nauczania oraz  innowacyjne działaniami, realizowanymi w sektorze edukacji wyższej przez naszą uczelnię.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie Akademickiego Centrum Informacji