Publikacja: | Aktualności / CKP /

Za nami pierwsze spotkania w ramach Festiwalu Rozwoju Kariery On-line – wirtualnych dni otwartych Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. Zapraszamy na trzeci dzień webinarów wykładowców studiów podyplomowych, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wszystkich zainteresowanych swoim rozwojem i poszerzaniem horyzontów zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, podczas którego kierownicy i wykładowcy topowych kierunków podyplomowych prowadzą inspirujące wykłady o różnorodnej tematyce.

Przypominamy, że uczestnicząc w wydarzeniu i wypełniając specjalną ankietę można uzyskać 10% zniżki na całą ofertę studiów podyplomowych i programów MBA realizowanych w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego w roku akademickim 2021/2022.

W trzecim dniu Festiwalu, który ma miejsce 16 września, odbędą się premiery następujących webinarów:

  • godz. 18:00 – „Łap energię – o praktykach w budowaniu psychicznego dobrostanu" – do udziału w rozmowie na żywo zapraszają Izabela Kluzek-Kot, kierownik studiów podyplomowych Studium coachingu oraz Natalia Włodarska, wykładowczyni kierunku.
  • godz. 19:00 - „Budowanie kompetencji przyszłości w nowej rzeczywistości budowlanej” – na webinarium zapraszają dr Marek Mieńkowski, dr hab. Włodzimierz Dzierżanowski, Tomasz Latawiec oraz Agnieszka Suchecka, wykładowcy studiów podyplomowych Inżynier Kontraktu

Wcześniejsze wykłady również są już dostępne na stronie Festiwalu.

Zapraszamy na stronę Festiwalu Rozwoju Kariery oraz Facebooka @lazarskipodyplomie, gdzie odbywają się spotkania on-line.