Publikacja: | Aktualności / CKP /

Zapraszamy do udziału w kolejnym warsztacie Klubu Compensation & Benefits, który poświęcony będzie przygotowaniu organizacji do nowej rzeczywistości.

Gościem spotkania będzie Mateusz Zych, reprezentant PwC, twórca rozwiązania informatycznego do budowania zaangażowania z wykorzystaniem AI. Prelegent przedstawi najnowsze trendy w budowaniu zaangażowania pracowników w nowej rzeczywistości oraz opowie o narzędziu, które może w tym pomóc.

W drugiej części warsztatu Joanna Liksza, lider Klubu, podzieli się praktycznymi wskazówkami w tworzeniu nowoczesnej architektury stanowisk opartej na rolach. Pokaże też jak TEMPURIO może wesprzeć ten proces.

Warsztat odbędzie się w środę 17 marca 2021 r. o godz. 10.00 – 12.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny 

Link do spotkania znajduje się TUTAJ

Agenda warsztatu:

  • Jak budować zaangażowanie pracowników w nowej rzeczywistości – 30 minut
  • Dyskusja – 30 minut
  • Jak tworzyć zwinne struktury organizacyjne oparte na rolach – 30 minut
  • Dyskusja – 30 minut

Na spotkanie zaprasza Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego oraz Klub Compensation & Benefits działający przy Uczelni. Wszystkie informacje o Klubie znajdują się na stronie www.cbhr.pl

Zainteresowane tym obszarem osoby zachęcamy także do zapoznania się z programem naszych studiów podyplomowych Compensation & Benefits – aktualnie trwa III edycja studiów.