Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Kariera / Kariera /

Biuro Interwencyjnej Pomocy Prawnej Kancelarii Prezydenta RP ogłasza nabór na praktyki dla studentów prawa posiadających doświadczenie w pracy w Uniwersyteckich Poradniach Prawnych (Klinikach Prawa).

Oferta praktyk w Biurze Prezydenta RP dla uczestników Studenckiej Poradni Prawnej. Zgłoś się!

Zadaniem praktykantów będzie przyjmowanie osób zgłaszających się do Biura Interwencyjnej Pomocy Prawnej Kancelarii Prezydenta RP oraz sporządzania wstępnych opinii dotyczących spraw wpływających.

Wymagania:

  • status studenta prawa,
  • doświadczenie w Uniwersyteckich Poradniach Prawnych / Klinikach Prawa - zaświadczenie wystawia Ewelina Milan e.milan@lazarski.edu.pl
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • systematyczność i sumienność.


Praktyki będą trwały miesiąc, z możliwością przedłużenia. Stażysta odbywa staż cztery dni w tygodniu po trzy godziny.

Studenci otrzymają zaświadczenie o odbyciu praktyk w Biurze Interwencyjnej Pomocy Prawnej Kancelarii Prezydenta RP, które zostanie uroczyście wręczone po zakończeniu praktyki przez przedstawiciela Kancelarii Prezydenta RP.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie drogą elektroniczną na adres bipp@prezydent.pl życiorysu wraz z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)".

Szczegółowe informacje uzyskać można dzwoniąc od poniedziałku do czwartku w godzinach 9.00-15.00 pod numer tel. (22) 695-21-42