Publikacja: | CKP /

W roku akademickim 2017/2018 zapraszamy na nowy, dziewiąty już program MBA realizowany na Uczelni Łazarskiego – MBA in Quality Management.

MBA in Quality Management to nie tylko studia, które umożliwiają uaktualnienie wiedzy z zakresu zarządzania jakością, ale przede wszystkim cykl inspirujących wykładów i warsztatów prowadzonych przez grono doświadczonych praktyków oraz wybitne osobowości świata nauki.

Dzięki studiom słuchacze nabywają zarówno kompetencje umożliwiające sprawne zarządzanie działem jakości czy zarządzanie projektami optymalizacyjnymi jako sponsor projektu lub Black Belt, jak i szersze, menadżerskie spojrzenie na funkcjonowanie całej organizacji.

To jedyne studia MBA w tej części Europy skupiające się na obszarze zarządzania jakością (w tym zarówno zarządzania systemowego, jak i zarządzania narzędziami jakości).  

Największym atutem programu są zajęcia prowadzone w całości przez menadżerów Lean, Master Black Belt-ów, doświadczonych konsultantów, specjalistów w dziedzinie rachunkowości i finansów. Studia umożliwiają także zdobycie dodatkowych certyfikatów, takich jak: certyfikat Black Belt (LUQAM, SwissCert), certyfikat Managera Jakości (LUQAM, SwissCert), certyfikat Pełnomocnika Systemu Zarządzania (LUQAM, SwissCert). Więcej o atutach studiów można przeczytać TUTAJ.

Studia adresowane są do wszystkich, którzy chcą nabyć lub potwierdzić swoje kompetencje menadżerskie w zarządzaniu operacyjnym z obszaru jakości. W szczególności propozycja ta zainteresuje osoby pracujące w działach jakości, systemów zarządzania, ciągłego doskonalenia, doskonałości operacyjnej itp., a także Auditorów Systemów Zarządzania, Specjalistów ds. narzędzi jakości czy Pełnomocników i Menadżerów jakości.

Zajęcia prowadzone są przez Konsultantów i Trenerów partnera kierunku – LUQAM oraz wykładowców Uczelni Łazarskiego.

Program trwa 3 semestry (około 330 godzin), a zjazdy odbywają się średnio co trzy tygodnie w soboty i niedziele. Zajęcia rozpoczynają się w październiku 2017 r.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem TUTAJ.

Rekrutacja w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego trwa do 30 września lub do wyczerpania limitu miejsc. Aplikuj już dziś: aplikuj on-line.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych skupionych w Akademii Zarządzania Jakością:

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji, tel.: 22 54 35 322, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl lub opiekunem kierunku: Karoliną Antos, tel.: 507 174 084 lub (12) 296 49 31, e-mail: szkolenia@luqam.com.