Publikacja: | Aktualności / Oficyna wydawnicza /

Miło nam poinformować, że ukazał się polsko-angielski „Zbiór zadań chemicznych dla studentów medycyny/Collection of Chemical Tasks for Medicine Students” autorstwa doświadczonego dydaktyka oraz naukowca Profesor Krystyny Fabianowskiej-Majewskiej.

Zakres merytoryczny publikacji Autorka określiła we wstępie do książki: „Opierając się na moim wieloletnim dydaktycznym doświadczeniu w nauczaniu chemii biomedycznej i znając problemy z rozwiązywaniem zadań chemicznych przez studentów wielu kierunków medycznych, w tym także kierunku lekarskim, opracowałam zbiór zadań chemicznych obejmujący zadania na temat teorii elektrolitów i nieelektrolitów, uwzględniając wiele aspektów tej teorii”.

Ten, wydany przez Oficynę Wydawniczą Uczelni Łazarskiego zbiór zadań tworzy dziewięć rozdziałów, w których szczegółowo zostały omówione zagadnienia z dziedziny chemii biomedycznej.

Zadania są ułożone według rosnącego poziomu trudności; angażują czytelnika i prowadzą go do zrozumienia oraz samodzielnego rozwiązywania zadań o podobnej tematyce i skali trudności.

Publikacja jest do nabycia w Oficynie Wydawniczej Uczelni Łazarskiego. Zamówienia prosimy składać pod adresem: wydawnictwo@lazarski.edu.pl. Zapraszamy.