Publikacja: | CKP / Aktualności /

Oferta Akademii Skutecznej Komunikacji została wzbogacona o aż 3 nowe kierunki. Rekrutacja na nowy rok akademicki 2018/2019 już ruszyła!

Akademia Skutecznej Komunikacji obejmuje obecnie aż 5 kierunków studiów podyplomowych:

Nowościami w tegorocznej ofercie Centrum Kształcenia Podyplomowego są kierunki takie jak:

Praca z osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w nurcie behawioralnym i poznawczo-behawioralnym
Celem studiów jest wyposażenie słuchaczy w praktyczne umiejętności, wiedzę i narzędzia z zakresu pracy z dziećmi z autyzmem w oparciu o Stosowaną Analizę Zachowania, niezbędne do samodzielnego przeprowadzenia diagnozy i terapii, a także pracy z dziećmi w klasie szkolnej i przygotowania do pracy zawodowej. Studia skierowane są do nauczycieli, pedagogów, psychologów, terapeutów i logopedów.

Ukończenie studiów podyplomowych jest jedną ze ścieżek formalnych (ścieżka nr 5 według Polskiej Licencji Terapeuty Behawioralnego) w drodze do tytułu terapeuty behawioralnego oraz zalicza 50% wymaganych staży. Dodatkowo Uczestnicy studiów będą potrafili korzystać z narzędzia do oceny umiejętności językowych i społecznych VBMAPP.

Diagnoza i terapia pedagogiczna
Program jest kierowany do absolwentów studiów pedagogicznych, psychologicznych, logopedycznych, filologicznych. Słuchacze w toku studiów zdobywają w praktyczne umiejętności, wiedzę i narzędzia z zakresu diagnozy i terapii pedagogicznej niezbędne do samodzielnego przeprowadzenia diagnozy i terapii.

Wczesne wspomaganie rozwoju z wczesną interwencją terapeutyczną
Studia mają wyposażyć słuchaczy w praktyczne umiejętności, wiedzę i narzędzia z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju i wczesnej interwencji terapeutycznej, niezbędne do samodzielnego przeprowadzenia diagnozy i wspomagania z zakresu wczesnego rozwoju oraz zdobycia kwalifikacji terapeuty wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Studia są przeznaczone dla pedagogów, nauczycieli, logopedów, psychologów, fizjoterapeutów.

„Akademii Skutecznej Komunikacji skupia obecnie 5 różnych kierunków studiów podyplomowych, które są adresowane do słuchaczy zainteresowanych pracą z osobami z zaburzeniami komunikacji zarówno językowej, w mowie i piśmie, jaki i społecznej. Nasi studenci mogą czerpać wiedzę od najlepszych, bowiem zajęcia na studiach podyplomowych prowadzą znani wykładowcy z tytułami naukowymi: profesorowie i doktorzy oraz znakomici praktycy: neurologopedzi, logopedzi, lekarze, językoznawcy, aktorzy, prawnicy, psycholodzy, pedagodzy i różni terapeuci” – mów dr Ewa Krasnodębska, kierownik studiów podyplomowych z oferty Akademii.

Więcej informacji na temat całej Akademii znajduje się TUTAJ.

Właśnie ruszyła rekrutacja na nowy rok akademicki! Zapraszamy do zapisów poprzez formularz rekrutacyjny.

Rekrutacja trwa do 30 września lub do wyczerpania limitu miejsc na poszczególnych studiach. Przy zapisie na studia do 30 czerwca 2018 r. przysługuje 10% zniżki w czesnym. Regulamin promocji dostępny jest TUTAJ. Absolwentów Uczelni Łazarskiego obejmuje 20% zniżki (promocje nie łączą się).