Publikacja: | Aktualności / Studium języków obcych / Wydarzenia /

Norwegia to kraj uśmiechających się do siebie ludzi, którzy każdego dnia są pełni energii i gotowi przeżyć każdą chwilę. O norweskiej przygodzie porozmawiamy na spotkaniu z Krystianem Kiełtyką. W szczególnym dniu 17-go maja, czyli w dniu święta narodowego Norwegii dowiecie się o życiu w kraju fiordów. Podczas małego spotkania integracyjnego prowadzący zabierze nas w zakątki historii, do klimatycznych miasteczek i wsi oraz podzieli się z nami fantastycznymi wspomnieniami.

To będzie niezwykłe wydarzenie z wyjątkowymi opowieściami. Nie zabraknie również praktycznych informacji, które mogą okazać się przydatne nie tylko podczas podróży po Norwegii, lecz także przy przeprowadzce, jak również dygresji o norweskich royals’ach. W wyobraźni i wirtualnie odwiedzimy ciekawe miejsca – m.in. Oslo oraz zakątki, w których występują nordlys, czyli zorze polarne. Czekać będzie na nas też lubiany przez wszystkich skandynawski poczęstunek. 

Bądźcie z nami! Razem świętujmy Nasjonaldagen – narodowe święto Norwegii. Czekamy na Was! Spotykamy się 10:10 w sali 118 w dniu 17.05.2023. Vennlig hilsen!