Publikacja: | Absolwenci / Klub Absolwenta /

Webinarium dla absolwentów i studentów Uczelni Łazarskiego

Czy rzecznik patentowy jest zawodem przyszłości? Dlaczego warto postawić na wybór aplikacji rzecznikowskiej? Czy korzystne jest patentowanie znaków towarowych? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć już 14.12.2020 r. o godz. 15.30 podczas webinarium orgaznizowanego przez Klub Absolwenta Uczelni Łazarskiego pt. „Nie patentuj znaków towarowych– czyli kilka słów o ochronie własności przemysłowej”. Gościem specjalnym spotkania będzie Pani Marta Krzyśków-Szymkowicz, Rzecznik Patentowy i Mediator oraz absolwentka Uczelni Łazarskiego! Zainteresowanych zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem strony: https://form.lazarski.pl/pl/znaki-towarowe/

14 grudnia, w poniedziałek o godz. 15.30 Klub Absolwenta Uczelni Łazarskiego zaprasza absolwentów oraz studentów na bezpłatny webinar „Nie patentuj znaków towarowych – czyli kilka słów o ochronie własności przemysłowej”. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Pani Marta Krzyśków-Szymkowicz, Rzecznik Patentowy i Mediator oraz, z czego jesteśmy bardzo dumni, absolwentka Uczelni Łazarskiego.

Pani Marta Krzyśków-Szymkowicz w latach 2008-2011 odbywała trzyletnią aplikację rzecznikowską i od prawie 10 lat wykonuje zawód rzecznika patentowego doradzając przedsiębiorcom jak skutecznie chronić własność przemysłową. Od 2016 r. jest także mediatorem specjalizującym się w pośredniczeniu w sporach w zakresie prawa gospodarczego, a w szczególności spraw związanych z ochroną prawa własności intelektualnej. Gość Specjalny naszego wydarzenia jest także członkiem międzynarodowych organizacji zajmujących się własnością intelektualną MARQUES – The Association of European Trade Mark Owners oraz ECTA – European Communities Trademark Assosiation.

Webinarium zostało zaplanowane na ok. 1,5 h i podzielone na dwa etapy. W pierwszej części spotkania Pani Marta Krzyśków-Szymkowicz poprowadzi krótki wykład. W tym czasie, gorąco zachęcamy osoby biorące udział w spotkaniu do zadawania pytań na czacie. Po krótkiej przerwie, w drugiej części wydarzenia nasz gość specjalny odpowie na wszystkie zadane pytania z pierwszej części wydarzenia.

Osoby zainteresowane udziałem w webinarium zachęcamy do wypełnienia formularza i zarejestrowania się. Można tego dokonać klikając w link: https://form.lazarski.pl/pl/znaki-towarowe/

Na Państwa zgłoszenia czekamy do niedzieli, 13.12.2020 r.

Harmonogram wydarzenia:

 1. 04.12.2020 r. – 13.12.2020 r. – zapisy na wydarzenie
 2. 14.12.2020 r.
 • Godz. 15.20-15.30
  Powitanie gości
 • Godz.15.30 – 16.15
  Wykład Gościa Specjalnego Pani Marty Krzyśków-Szymkowicz Rzecznika Patentowego i Mediatora
 • Godz. 16.25 – 16.35
  Przerwa
 • Godz. 16.35-17.00
  Q&A. Gość Specjalny udzieli odpowiedzi a na pytania zadane na czacie podczas prowadzenia wykładu.
 • Godz. 17.00
  Zakończenie wydarzenia

Kontakt:
Ewelina Milan, Koordynator Klubu Absolwenta
@ klubabslowenta@lazarski.edu.pl