Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Wykładowcy / CKP /

31 maja w ramach II Pruszkowskiego Biegu Wolności odbyły się pierwsze indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Polski Logistyków w biegu ulicznym na 10 kilometrów. Organizatorem biegu była fundacja Chartered Institute of Cooperations, której założycielem jest Piotr Polak, maratończyk i ultramaratończyk, kierownik naszych studiów podyplomowych - Strategiczne zarządzanie zakupami w firmie.

Nasz wykładowca organizatorem II Pruszkowskiego Biegu Wolności

Nasza uczelnia była partnerem medialnym biegu. 

II Pruszkowski Bieg Wolności gromadzi biegaczy i zwolenników biegania sektora logistycznego nie tylko z województwa mazowieckiego, ale z całego kraju. To wielkie wydarzenie sportowe, które wpisuje się na stałe w kalendarium wydarzeń sportowych Pruszkowa.

Oto zwycięzcy II Pruszkowskiego Biegu Wolności - Krzysztof Wasiewicz z czasem 32:18 i Emilia Zielińska z czasem 40:08. Natomiast najszybszą Pruszkowianką zostałąIza Gajewska, a najszybszym Pruszkowianinem Grzegorz Kruszyński.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu oraz organizatorom za profesjonalne przygotowanie całego przedsięwzięcia. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia tutaj

Uwaga. 21 czerwca 2015 r. odbędzie się II Pruszkowski Bieg Dzieci. Rejestracja zawodników trwa. Do wyboru jest aż 8 kategorii wiekowych. Nie ma dolnej granicy wieku. Zapisy on-line na stronie internetowej wydarzenia. Polecamy!