Publikacja: | Strona główna / Aktualności /

Na stronie ogólnopolskiego systemu monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych ELA można zapoznać się z raportami za rok 2015. Absolwenci kierunków „zarządzanie” oraz „ekonomia” na Uczelni Łazarskiego zarabiają najlepiej w całym województwie mazowieckim.

Absolwenci Uczelni Łazarskiego na kierunku „zarządzanie” (studia niestacjonarne I stopnia) zarabiają ponad 7 tys. brutto już w pierwszym roku po ukończeniu studiów! To ponad dwukrotnie więcej niż średnie zarobki absolwentów tego kierunku. Daje to naszym absolwentom pierwsze miejsce w rankingu zarobków na Mazowszu oraz drugie w całej Polsce. Co więcej, znalezienie pracy nie zajmuje im dłużej niż dwa tygodnie, a ryzyko bezrobocia jest praktycznie zerowe.

Problemów ze znalezieniem satysfakcjonującej pracy nie mają też absolwenci kierunku „ekonomia” na Uczelni Łazarskiego (studia niestacjonarne II stopnia). W pierwszym roku po skończeniu studiów zarabiają oni prawie 7000 brutto (6845,78) – najwięcej w całej Polsce wśród absolwentów kierunku „ekonomia” na studiach niestacjonarnych! Znalezienie pracy zajmuje im średnio dwa tygodnie.

Marzysz o karierze w sektorze zarządzania lub ekonomii? A może chcesz zostać prawnikiem? Zainwestuj mądrze i dołącz do grona studentów Uczelni Łazarskiego. Nasi absolwenci studiów niestacjonarnych zarabiają ponad 20% powyżej średniej na każdym z prowadzonych na Uczelni Łazarskiego kierunków.  Szczegółowe dane dla wszystkich kierunków studiów możecie sprawdzić na stronie ELA: http://www.ela.nauka.gov.pl/

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zasadami przyjęcia na studia w Uczelni Łazarskiego: https://rekrutacja.lazarski.pl/