Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Absolwenci / Wydarzenia /

Zapraszamy serdecznie absolwentów oraz studentów ostatniego roku studiów na kolejne spotkanie networkingowe Klubu Absolwenta pt. "Motywacja w biznesie". Odbędzie się 24 marca o godz. 18:00 w auli 130. Gościem specjalnym będzie Otylia Jędrzejczak.

Klubu Absolwenta

Prowadzenie biznesu to nieustający wyścig. O lepsze wyniki finansowe, wyższą wydajność, pozycję rynkową. By sprostać temu wyzwaniu, trzeba być mocno zmotywowanym.
Trzeba widzieć cel i każdego dnia skracać dystans dzielący nas od jego osiągnięcia. W biznesie jest jak w treningu sportowym - bez wytrwałości, bez siły walki i zapału trudno odnieść sukces. Tym bardziej, że porażki czy brak widocznych efektów potrafią zniechęcić do dalszych wysiłków.
Jak więc znaleźć w sobie tę niezbędną motywację i jak ją na co dzień pielęgnować?

Tego dowiesz się już podczas spotkania!

Gościem specjalnym będzie Otylia Jędrzejczak.

Najbardziej utytułowana polska pływaczka, sportowiec dekady polskiego sportu. Mistrzyni olimpijska i dwukrotna srebrna medalistka igrzysk olimpijskich, wywalczyła 25 medali mistrzostw świata i Europy. Trzykrotnie biła rekord świata i trzykrotnie była wybierana najlepszym sportowcem Polski. W zeszłym roku oficjalnie zakończyła karierę sportową. Od kilku lat prowadzi własną firmę, a od niedawna również fundację.

Gwarantujemy fantastyczną atmosferę i możliwość nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych.

Zgłoś się!

Dołącz do wydarzenia na FB i zaproś znajomych absolwentów!

Potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu prosimy przesyłać do 22 marca 2015 r. na adres: klub.absolwenta@lazarski.edu.pl. Absolwentów prosimy także o przesłanie roku ukończenia uczelni.

Nie zapomnijcie o swoich wizytówkach.

Organizatorami spotkania są Klub Absolwenta oraz Dział Praktyk i Karier

Kontakt:
Gracjan Krupski
g.krupski@lazarski.edu.pl