Publikacja: | Aktualności / Absolwenci / Oferta / CKP / Centrum logistyki i innowacji /

W związku z postępującą internacjonalizacją, globalizacją i wynikającym z nich wzrostem obrotów handlowych - rośnie też rynek pracy dla logistyków, osób odpowiedzialnych za organizację, realizację i kontrolę przepływów towarowych. Jednocześnie tempo zachodzących na rynkach światowych zmian powoduje, że dotychczasowa wiedza ulega szybkiej dezaktualizacji, warto więc ją nieustannie pogłębiać.

MBA Logistyka - Nowoczesna logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw

Nowy kierunek studiów MBA w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego "MBA Logistyka - Nowoczesna logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw" ma na celu dostarczenie gruntownej, aktualnej i obfitującej w aspekty praktyczne, wiedzy z obszaru logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Studia charakteryzują się kompleksowym ujęciem omawianych zagadnień, co pozwala na szerokie i dogłębne zrozumienie tego obszaru.
Program jest skierowany szczególnie do osób zainteresowanych aktualnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami w logistyce. Studia adresowane są przede wszystkim do wyższej i średniej kadry menedżerskiej, osób związanych zawodowo z tym obszarem, chcących poszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić kompetencje. Uczestnikami studiów mogą być także słuchacze, pragnący pozyskać umiejętności, które pozwolą im wejść na logistyczny rynek pracy.
Prowadzący zajęcia to doświadczeni, zorientowani na praktyczne rozwiązania wykładowcy akademiccy, a także praktycy, wdrażający rozwiązania na rynku. Taki dobór kadry pozwoli słuchaczom nabyć gruntowną wiedzę w obszarze logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw, a także poznać najnowsze rozwiązania.

Uwaga: rekrutacja trwa do wyczerpania limitu miejsc, a zajęcia ruszają w październiku 2016 r.

Więcej informacji o tym kierunku.

Sprawdź zasady rekrutacji i aplikuj on-line.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z Aleksandrą Bonarską-Dzięcioł, tel.: 22 54 35 322, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl