Publikacja: | CKP / Aktualności /

Studia Manager Industry 4.0 zostały stworzone z myślą o przekazywaniu wiedzy i omawianiu praktycznych rozwiązań związanych z 4 rewolucją przemysłową, która staje się faktem również w polskich przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Przemysł 4.0 jest pojęciem oznaczającym system produkcyjny umożliwiający elastyczne zmiany asortymentu i zwiększanie wydajności wytwarzania, dzięki zastosowaniu zaawansowanych narzędzi wspierających produkcję. Narzędzia te to m.in. Internet Rzeczy czy symulacja produkcji.

Aby wdrożyć ideę Industry 4.0 należy standaryzować procesy wytwórcze, zapewnić stuprocentowe pozyskiwanie użytecznych i wiarygodnych danych z maszyn i systemów produkcyjnych oraz stworzyć infrastrukturę sieciową łączącą systemy sterowania maszyn i pozwalającą na przesyłanie danych. 

Przemysł 4.0 nie dotyczy jednak wyłącznie technologii, ale także wydajnych sposobów pracy, roli ludzi w przemyśle i reagującego na zmieniającą się sytuację rynkową „szczupłego” i „zwinnego” zarządzania.

Studia podyplomowe Manager Industry 4.0 to nowość w ofercie Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. W toku kształcenia poruszane są m.in. zagadnienia takie jak: Agile Company, wyznaczanie i monitorowanie KPI, informatyczne rozwiązania kontroli jakości i analizy braków czy budowanie kompetencji przywódczych.

Największym atutem programu studiów jest ich praktyczna forma oraz zajęcia prowadzone w całości przez menadżerów Lean, doświadczonych konsultantów, zagranicznych ekspertów.

Studia umożliwiają także zdobycie dodatkowych certyfikatów (wszystkie są wliczone w cenę studiów):

  • certyfikat „Manager Industry 4.0” (LUQAM) w języku polskim,
  • certyfikat ukończenia szkolenia „Transformational Leadership” (LUQAM) w języku polskim,
  • certyfikat ukończenia szkolenia „Lider Lean Manufacturing” (LUQAM) w języku polskim,
  • certyfikat „Agile Company” (SwissCert) w języku polskim i angielskim.

Więcej informacji na temat studiów Manager Industry 4.0 znaleźć można na stronie kierunku.

Rekrutacja w Centrum Kształcenia Podyplomowego trwa do 30 września. Aplikować można za pośrednictwem formularza, który znajduje się TUTAJ.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji, tel.: 22 54 35 322, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl.