Publikacja: | Aktualności / Wydarzenia / Studium języków obcych /

Łotwa to wymarzone miejsce na wakacje. O bezkresnych plażach pełnych czyściutkiego, złocistego piasku opowie Wam lektorka SJO – Angelina Ignatjeva. Spotykamy się w czwartek 18.03 o 19:00 w aplikacji MS Teams.

Łotwa ma około 500 km linii brzegowej – w większości pokrytej białym, drobnym piaskiem. Mieszkańcy tego kraju nie borykają się z problemem parawaningu. :) Mogą wybierać pomiędzy miejscami, w których będą sami na plaży lub popularnymi kurortami, gdzie jednak każdy znajdzie ładny kawałek plaży tylko dla siebie. Co więcej, przy łotewskim brzegu Bałtyku jest dosyć płytko, więc woda nagrzewa się szybciej niż w Polsce, chociaż wciąż nie jest to Morze Śródziemne. Co jeszcze warto zobaczyć podczas wakacji, tańszych niż w większości znanych wczasowisk, podpowie Wam Angelina Ignatjeva.

 

Spotkanie odbędzie się w zespole Cafe SJO w MS Teams, do którego można dołączyć bez akceptacji prowadzącego, pod adresem https://bit.ly/33Nx9a4 w godzinach 19:00-19:30. Tym razem będziemy konwersować po rosyjsku. Ponieważ będziemy poruszać się w tematyce wakacyjnej, jako przekąskę proponujemy porcje ulubionych lodów.

PS Przypominamy, że możecie również sami zgłaszać tematy kawiarenki lub chęć poprowadzenia spotkania. Piszcie na kursy.jezykowe@lazarski.edu.pl.