Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Konferencje/debaty / Wydarzenia /

Zapraszamy na piątą edycję konferencji organizowanej przez największy polski festiwal z muzyką elektroniczną, która odbędzie się 7 marca na Uczelni Łazarskiego. After party zostanie zorganizowane w Pin-Up Studio, a jego drugą gwiazdą będzie reprezentant Ostgut Ton i współtwórca Sandwell District - Function. Ruszyła sprzedaż biletów na oba te wydarzenia.

Łazarski partnerem V Konferencji Muzycznej Audioriver

- Staramy się stale otwierać na nowe środowiska - mówi rzecznik prasowy festiwalu, Łukasz Napora - Po czterech konferencjach na uczelniach publicznych, postanowiliśmy zwrócić się - tym razem - do szkoły prywatnej. Łazarski to od lat jedna z czołowych uczelni niepublicznych w Polsce i cieszymy się, że zostaliśmy przyjęci z otwartymi ramionami.

Karierą w międzynarodowym środowisku od lat cieszy się Function, który wystąpi na after party po konferencji. Amerykanin mieszkający w Berlinie dołączył do szwajcarskiego duetu Adriatique, którego występ został ogłoszony przed kilkoma tygodniami.

- Function to postać dobrze znana fanom Audioriver za sprawą świetnego występu na festiwalu w 2013 roku. Wtedy występował live, grając m.in. materiał z genialnego albumu "Incubation", który ukazał się kilka miesięcy wcześniej w wytwórni Ostgut Ton. Tym razem, zaprosiliśmy go by zaprezentował się od strony DJ-skiej, z której także słynie - komentuje Napora.

Samo miejsce organizacji after party również zasługuje na uwagę. Pin-Up Studio to przestrzeń w samym centrum Warszawy, tuż przy placu Zawiszy, dostosowana do potrzeb planów zdjęciowych i filmowych, w której niezwykle rzadko odbywają się wydarzenia z kręgu muzyki elektronicznej. Organizatorzy Audioriver zapewnią nie tylko świetne nagłośnienie, z którego są znani, lecz także wyjątkową aranżację wizualną. Pomoże im w tym znany poznański kolektyw.

Dokładny program i bohaterów konferencji poznamy za około dwa tygodnie, ale już teraz można kupić wejściówki na panele odbywające się na Uczelni Łazarskiego.Łączny bilet na wszystkie debaty kosztuje 10 zł i warto się spieszyć, ponieważ poprzednie konferencje zostały wyprzedane jeszcze przed ich rozpoczęciem. Z kolei na after party wejściówki w przedsprzedaży dostępne są w cenie 25 zł, a w dniu wydarzenia 35 zł. Bilety dostępne są na stronach Audioriverebilet.pl oraz w salonach Empik w całej Polsce.


Festiwal Audioriver to obowiązkowa pozycja w wakacyjnych planach osób ceniących dobrą muzykę elektroniczną. W ciągu 9 lat na malowniczej plaży nad Wisłą oraz na płockim Starym Rynku wystąpiło kilkaset gwiazd muzyki elektronicznej i alternatywnej z całego świata. Koncerty i sety DJ-skie obejrzało już ponad 175 tys. fanów z Polski i Europy, a edycja 2014 zgromadziła na plaży rekordową liczbę ok. 25 tys. osób każdego dnia. 
Dotychczas ogłoszeni artyści to: Noisia, Simian Mobile Disco (dj set), Ben Klock, Tale Of Us, Fur Coat, Kalipo live, High Contrast, Roni Size, Icicle, Audion live, Moderat, Nervy i Anja Schneider. 10. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 24-26 lipca 2015 r.

Kontakt dla mediów:
Wojciech Ostrowski, Biuro Prasowe Audioriver, tel. +48 602 402 524,wojciech.ostrowski@allegro.com.pl