Publikacja: | Strona główna / Aktualności /

W Rankingu zostały wyróżnione najlepsze polskie licea i technika w Polsce. Łącznie ocenionych zostało ok. 1500 szkół ponadgimnazjalnych.

Uczelnia Łazarskiego została jednym z partnerów Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2015. Łącznie ocenionych zostało ok. 1500 szkół ponadgimnazjalnych, a w Rankingu zostały wyróżnione najlepsze polskie licea i technika. Ogłoszenie wyników odbędzie się o północy z 13 na 14 stycznia 2015 na stronie Perspektyw, a uroczysta gala - 14 stycznia o godz. 12:00 w Auli Kryształowej SGGW.

Jak co roku, licea i technika z całej Polski, władze samorządowe, a przede wszystkim - gimnazjaliści i ich rodzice, z wielkim zainteresowaniem czekają na wyniki Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektyw.

Ogłoszenie wyników Rankingu ma bardzo uroczysty charakter i gromadzi wielu znakomitych gości: reprezentantów Sejmu i Senatu, ministrów, wojewodów, prezydentów miast, kuratorów, dyrektorów okręgowych komisji egzaminacyjnych. Na finał Rankingu przyjadą dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie najlepszych polskich szkół ponadgimnazjalnych. To właśnie ci ostatni będą najważniejszymi bohaterami tego wydarzenia.

Więcej informacji o Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych znajdziecie na stronie Perspektyw.