Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Konferencje/debaty /

W dniach 24-25 stycznia na terenie uczelni, zaproszeni goście z całej Polski, jak i z zagranicy, będą doskonalić umiejętności komunikacyjne i przywódcze, otrzymają potężną dawkę inspiracji oraz wymienią się doświadczeniami.

Uczelnia Łazarskiego została partnerem ogólnopolskiej konferencji Toastmasters Leadership Institute. Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 stycznia na terenie uczelni, gdzie zaproszeni goście z całej Polski, jak i z zagranicy, będą doskonalić umiejętności komunikacyjne i przywódcze.

Toastmasters Leadership Institute to dwa dni wypełnione nauką, wykładami, zabawą i integracją. Podczas TLI członkowie klubów z całej Polski oraz zagraniczni goście uczą się, wymieniają doświadczeniami oraz otrzymują potężną dawkę inspiracji. Organizatorzy spodziewają się ok. 300 gości z całej Polski, jak i z zagranicy: menadżerów, przedsiębiorców, specjalistów z sektora prywatnego i państwowego, jak i organizacji pozarządowych. To najbardziej aktywni spośród członków Toastmasters w Polsce.

Toastmasters International to międzynarodowa organizacja non-profit. Działa w ponad 100 krajach i zrzesza ponad 300 tysięcy członków na świecie. Poprzez kluby Toastmasters członkowie doskonalą umiejętności komunikacyjne i przywódcze. W Polsce organizacja jest aktywna od ponad 20 lat. Poprzez kluby integruje osoby otwarte na rozwój.

Rozwijamy się razem!