Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Studenci / Studium języków obcych /

Studium Języków Obcych Uczelni Łazarskiego rozpoczyna zapisy do nowych grup kursowych. Na semestr wiosenny przygotowaliśmy szeroką ofertę kursów doskonalących Twoje umiejętności językowe aż z 12 języków. Sprawdź, który pakiet kursów językowych jest właśnie dla Ciebie i zapisz się już dziś online!

ŁAZARSKI NA WIOSNĘ - USKRZYDLA JĘZYKOWO!

Nowy semestr daje nowe możliwości, więc postaw na język!

Pakiet 1 - kursy popołudniowe

Jeśli masz wolne popołudnia, skorzystaj z pakietu kursów popołudniowych z zajęciami od godziny 18.00. W kameralnej grupie pod okiem doświadczonego lektora nauczysz się jednego z 12 języków oferowanych na wszystkich poziomach zaawansowania.  Do wyboru języki : angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, turecki, włoski, rosyjski, chiński, arabski, norweski, szwedzki oraz polski dla obcokrajowców. Więcej informacji o kursach popołudniowych znajdziesz tutaj. Terminy kursów popołudniowych sprawdżtutaj.

Pakiet 2 - kursy specjalistyczne

Chcesz doskonalić swój poziom języka angielskiego/niemieckiego w zakresie biznesowym lub prawniczym? Nasi lektorzy zrobią wszystko, aby w 30 godzin rozwinąć Twoją wiedzę i umiejętności językowe w tych obszarach. Więcej informacji o kursach specjalistycznych znajduje się tutaj.

Pakiet 3 - kursy przygotowawcze do certyfikatów międzynarodowych

Renomowane certyfikaty językowe takie jak TOEIC, IELTS, TOLES, czy WiDaF znacznie poprawią Twoją pozycję na rynku pracy. Potwierdzą one również Twoje kompetencje językowe u pracodawców. Skorzystaj z naszej oferty kursów przygotowawczych do certyfikatów, tak aby Twój sukces był jak największy. Szczegółowe informacje o kursach przygotowawczych znajdziesz tutaj.

Pakiet 4 - kursy online

A może nauka języka bez wychodzenia z domu z możliwością bycia w stałym kontakcie z naszym lektorem-tutorem? Na kursach online przez 10 miesięcy możesz spędzić nieograniczoną liczbę godzin pracy z wybranym językiem i skutecznie doskonalić wszystkie umiejętności językowe. Wystarczy wybrać tylko język i poziom. Jesteś zainteresowany? Sprawdź szczegóły oferty kursów e-learningowych tutaj.   

Na zgłoszenia czekamy do 10 marca.

Zapisy online na kursy: www.kursy-jezykowe.lazarski.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie? 

Napisz: kursy.jezykowe@lazarski.edu.pl

Przyjdź: Studium Języków Obcych, pokój 132 (sektor D, I piętro)

Zadzwoń: (22) 54-35-370 / 509 657 358