Publikacja: | Aktualności / Strona główna /

Mikołajki - idealny moment na wejście w świąteczny klimat i rozpoczęcie odliczania dni do Nowego Roku.

Już dzisiaj zapiszcie sobie w kalendarzach, że 14 grudnia na parterze w sektorze A czeka na Was moc atrakcji w czasie ŁAZARSKI CHRISTMAS:

  • Kiermasz świąteczny, gdzie możecie nabyć upominki dla siebie oraz najbliższych. Tego dnia przygotowaliśmy dla Was smaczne grzańce (oczywiście bezalkoholowe ) i coś słodkiego na ząb, aby umilić Wam naukę oraz zakupowe szaleństwo. 
  • Akcje charytatywne na rzecz najbardziej potrzebujących, ponieważ Święta Bożego Narodzenia to przecież czas cudów. Tego dnia będziecie mieli doskonałą okazję do czynienia odrobiny dobra!
  • Niezastąpiony @shop.lazarski będzie czekał na Was w sektorze E od 12:00 do 16:00! Najstarsi górale już wiedzą, że czeka nas sroga zima, więc zaopatrzcie siebie oraz swoich bliskich w ciepłą bluzę i skarpety!
  • Świąteczny Quiz z nagrodami! Odwiedźcie sektor F o 14:15, udzielcie prawidłowych odpowiedzi i wygrajcie zestaw fantastycznych upominków. 
  • Strefa Foto - zabierzcie znajomych i wpadnijcie do sektora B, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w specjalnej świątecznej strefie. Być może spotkacie tam naszą maskotkę Rysia Ryszarda vel. “Mikołaja”. 
  • Spotkanie z filmem. Czym byłoby Boże Narodzenie bez świątecznych klasyków w stylu Kevina samego w domu czy Listów do M.?  Spędźmy wspólnie wieczór w Łazarski Cinema. 

To jednak nie koniec atrakcji! 

20 grudnia o godzinie 14:00 będziemy czekać na Was w auli 58 na tradycyjnym, oficjalnym świątecznym wydarzeniu. Spotkamy się z Rektorem, władzami, wykładowcami i pracownikami Uczelni, podzielimy się opłatkiem i będziemy wspólnie kolędować!


Tego dnia czeka na Was także prawdziwa niespodzianka, artystyczna uczta - występ malarki, animatorki Magdaleny Suszek-Bąk, która opowie Wam magiczną historię, malując piaskiem. Tego po prostu nie możecie przegapić!


Oczywiście nasze profile w mediach społecznościowych zapełnią się quizami z nagrodami dla najbardziej aktywnych i kreatywnych członków naszej społeczności!

Te święta będą po prostu wyjątkowe! Do zobaczenia!