Publikacja: | Aktualności / Studium języków obcych /

Jeśli chcesz wyróżnić swój profil na LinkedIn i zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie, świetnym sposobem na to jest dodanie do profilu/CV cyfrowej odznaki LanguageCert.

Umiejętności językowe są bardzo cenione w dzisiejszej globalnej gospodarce, a umieszczając cyfrową odznakę LanguageCert na swoim profilu LinkedIn i/lub CV, pokazujesz potencjalnym pracodawcom, że podjąłeś inicjatywę, aby udowodnić swoją biegłość językową. Może to być Twoja przewaga konkurencyjna dla firm, które chcą rozszerzyć swój zasięg na nowe rynki lub współpracować z międzynarodowymi klientami.

Dołączenie cyfrowej odznaki do profilu LinkedIn może również sprawić, że staniesz się bardziej atrakcyjnym kandydatem na rozmowy kwalifikacyjne. Wiele firm używa LinkedIn jako narzędzia do wstępnej selekcji kandydatów przed zaproszeniem ich na rozmowę kwalifikacyjną, a posiadanie cyfrowej odznaki LanguageCert w swoim profilu może pomóc Ci zostać zauważonym przez rekruterów i ‘łowców głów’.

Posiadanie cyfrowej odznaki w swoim profilu nie tylko zwiększa Twoją atrakcyjność na rynku pracy, ale także wskazuje, że włożyłeś dodatkowy wysiłek, co docenia wielu pracodawców i może być postrzegane jako dobry wskaźnik zaangażowania w rozwój zawodowy.

Ponadto posiadanie cyfrowej odznaki LanguageCert może pomóc w uzyskaniu wyższej pensji. Według badań ludzie, którzy mogą udowodnić swoją znajomość języków obcych, mogą spodziewać się wyższych zarobków niż ci, którzy tylko deklarują ‘jakąś’ znajomość. Dzieje się tak dlatego, że ‘certyfikowani’ kandydaci są postrzegani jako bardziej atrakcyjni pracownicy, ponieważ nie wymagają dodatkowych szkoleń językowych i inwestycji.

Podsumowując, dodanie cyfrowej odznaki LanguageCert do swojego profilu na LinkedIn może być prostym, ale skutecznym sposobem na wyróżnienie swojego profilu, zwiększenie szans na zatrudnienie i zaprezentowanie umiejętności językowych potencjalnym pracodawcom. To niewielka inwestycja, która może przynieść duże korzyści w zakresie rozwoju kariery i potencjału zarobkowego.

Oto jak to wygląda w praktyce:

Dostępna na Twoim koncie LanguageCert po pomyślnym egzaminie:

Swoją odznakę możesz pobrać, udostępnić albo opublikować na stronie WWW:

Twoja odznaka cyfrowa będzie świetnie wyglądać w sekcji Licenses & Certifications Twojego profilu na LinkedIn, zwiększ swoją konkurencyjność wśród innych kandydatów

Tak możesz się zarejestrować na egzamin, użyj specjalnego kodu promocyjnego (F986C5)