Publikacja: | CKP /

Z przyjemnością informujemy, że Stanisław Gordziałkowski, wykładowca studiów podyplomowych Prawo podatkowe w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, został doceniony w konkursie „Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2017” organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną i Wydawnictwo Wolters Kluwer. Stanisław Gordziałkowski zajął 6. miejsce w rankingu wschodzących gwiazd prawa.

Stanisław Gordziałkowski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Szkoły Prawa Francuskiego na Uniwersytecie w Orleanie, doradcą podatkowym od 2011 r. oraz adwokatem od 2013 r. Jest także Członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Podatkowego (IFA). Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w jednej z firm tzw. Wielkiej Czwórki oraz w wiodących kancelariach prawnych. Od 2011 r. współpracuje z kancelarią Sołtysiński Kawecki & Szlęzak w Warszawie. Specjalizuje się w optymalizacjach podatkowych, opodatkowaniu restrukturyzacji i transakcji M&A oraz w postępowaniach podatkowych i sądowo-administracyjnych. Wielokrotnie reprezentował klientów przez sądami administracyjnymi, w tym Naczelnym Sądem Administracyjnym oraz przed organami podatkowymi. Doradzał w licznych krajowych i międzynarodowych projektach. Jest autorem szeregu publikacji z zakresu prawa podatkowego, m. in. dla "Dziennika Gazety Prawnej" i "Rzeczpospolitej". Jest wykładowcą na studiach podyplomowych Prawo podatkowe realizowanych w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

W 6. edycji konkursu Kapituła oceniała przede wszystkim innowacyjność, kreatywność i umiejętność wyczuwania nowych trendów rynkowych, a także widzę – najlepiej pogłębianą w ramach pracy naukowej – 160 zgłoszonych kandydatów. W konkursie mogły wziąć osoby, który nie ukończyły jeszcze 35 roku życia.

Serdecznie gratulujemy!