Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Absolwenci / Konkursy / Studenci /

Zapraszamy do udziału w organizowanym przez redakcję kwartalnika "Trzeci Sektor" konkursie na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą problematyki społeczeństwa obywatelskiego i organizacji pozarządowych.

Piuro

Jakie prace? 

Licencjackie i magisterskie, obronione w latach akademickich 2013/2014 oraz 2014/2015, ocenione na co najmniej 4,5.
Do kiedy?

Prace należy przesyłać do dnia 30 września 2015 w formie elektronicznej (formularz do pobrania na stronie )na adres mailowy sekretarza redakcji kwartalnika Trzeci Sektor (magda.dudkiewicz@isp.org.pl) oraz w wersji papierowej i z płytą CD do siedziby wydawcy pisma: Fundacja Instytut Spraw Publicznych, ul. Szpitalna 5 lok. 22, 00-031 Warszawa.
Kiedy wyniki? 

Do dnia 15 listopada 2015 roku. 

Co można wygrać?

Laureat pierwszej nagrody w każdej kategorii zostanie uhonorowany nagrodą pieniężną w wysokości 1000 zł . Autorzy wszystkich wyróżnionych i nagrodzonych w Konkursie prac otrzymają roczną prenumeratę kwartalnika "Trzeci Sektor" oraz będą mieli możliwość opublikowania na  jego łamach" artykułów.

Jakie kryteria?

Oryginalność tematyki i jej potraktowania w pracy, aktualność oraz istotność problematyki z punktu widzenia rozwoju społeczeństwa obywatelskiego lub działania organizacji pozarządowych, wkład pracy autora, ogólna ocena merytoryczna i edytorska rozprawy.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną kwartalnika "Trzeci Sektor"