Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Konkursy /

Jesteś pasjonatem lotnictwa? Zgłoś się do II edycji Konkursu LOT-u! Narodowy przewoźnik zaprasza do udziału absolwentów wszystkich uczelni studiów I i II stopnia oraz studiów podyplomowych.

Praca dyplomowa powinna być poświęcona lotnictwu pasażerskiemu lub transportowi cargo i obroniona w terminie od 1 czerwca 2021 do 30 września 2022 roku. Do wygrania m.in: staże w Polskich Liniach Lotniczych i bilety lotnicze na połączenia dalekiego zasięgu.

Eksperci ocenią poziom prac konkursowych biorąc pod uwagę stopień trudności wybranej tematyki, trafność i poprawność metod badawczych oraz uwzględnienie bieżącej sytuacji w branży lotniczej i możliwość zastosowania wyników pracy w praktyce biznesowej. 

W skład kapituły tegorocznej edycji konkursu wejdą przedstawiciele: Uczelni Łazarskiego, Akademii Leona Koźmińskiego, Politechniki Białostockiej, Politechniki Poznańskiej, Politechniki Rzeszowskiej, Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu w Białymstoku, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Wrocławskiego, Wojskowej Akademii Technicznej, Wyższej Szkoły Bankowej.

Obronione prace wraz z kompletem dokumentów należy przesłać drogą mailową na adres: student@lot.pl do 15.10.2022r.

Więcej informacji >>>

Źródło: PAP