Publikacja: | Aktualności / CKP /

Uczelnia Łazarskiego od lat aktywnie włącza się w dyskusję o systemie ochrony zdrowia i kreację rozwiązań prowadzących do poprawy jego efektywności w Polsce.

W ramach naszej działalności zostaliśmy partnerem merytorycznym „Kongresu Wizja Zdrowia – diagnoza i przyszłość. Foresight medyczny”, na który w imieniu Organizatora serdecznie zapraszamy.

III edycja „Kongresu Wizja Zdrowia – diagnoza i przyszłość. Foresight medyczny” odbędzie się 9 października 2019 r. w hotelu Sheraton w Warszawie. Więcej informacji oraz link do rejestracji znajdują się na stronie wydarzenia.

Będziemy rozmawiać w reprezentatywnym gronie wybitnych postaci medycyny, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, parlamentarzystów, menedżerów podmiotów leczniczych, ekspertów oraz lekarzy wielu specjalizacji, zainteresowanych sektorowymi zmianami w polskiej ochronie zdrowia.

Podczas spotkania zaplanowanych jest kilkanaście paneli specjalistycznych, wystąpienia kilkudziesięciu renomowanych wykładowców, prezentacja najnowszych raportów i case study, a przede wszystkim prognozy na przyszłość.

Zapraszamy do wielowątkowej, merytorycznej dyskusji na temat kluczowych zagadnień dla opieki zdrowotnej.

Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Termedia, wydawca czasopisma Menedżer Zdrowia i Kurier Medyczny. Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego, a także Center of Value Based Healthcare Uczelni Łazarskiego są partnerami merytorycznymi spotkania.