Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Konferencje/debaty / Wykładowcy / Centrum logistyki i innowacji /

16-17 czerwca 2015 w Warszawie odbył się kongres Polsko-Czeskiego Forum Rozwoju Transportu. Uczelnia Łazarskiego objęła patronat nad wydarzeniem, a jednym z prelegentów była prof. nadzw. dr hab. Aleksandra Laskowska-Rutkowska, wykładowca naszej uczelni.

Kongres

Polsko-Czeskie Forum Rozwoju Transportu to program współpracy mający na celu rozwój współpracy gospodarczej i transportowej, zbliżenia społeczeństw, oraz rozwoju dobrego sąsiedztwa Polski i Republiki Czeskiej. Forum jest programem współpracy realizowanym w ramach zadania publicznego wspieranego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczpospolitej Polskiej i stanowi ważny element w programie rozwoju współpracy gospodarczej i stosunków społecznych Polski i Czech.

Podczas zorganizowanego Kongresu jednym z prelegentów była prof. dr. hab. Aleksandra Rutkowska z Uczleni Łazarskiego. Wygłosiła tam wygłosiła referat:Współpraca Polski i Czech w obszarze logistyki i innowacji; Efektywność logistyczna, dyfuzja innowacji oraz rola uczelni we wsparcia współpracy w transporcie.

Prof. dr hab. Aleksandra Laskowska-Rutkowska
Ekspert z obszaru logistyki i innowacji, wykładowca Uczelni Łazarskiego oraz dyrektor Centrum Logistyki i Innowacji Uczelni Łazarskiego, które prowadzi badania i propaguje efektywne rozwiązani w obszarze logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw z uwzględnieniem innowacji. Autorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu logistyki, w tym książek, opracowań i ekspertyz z obszaru innowacji. Członek kapituły konkursów: "Produkt innowacyjny dla logistyki" i "Lider zakupów".

Prezentacja prof. dr hab. Aleksandry-Rutkowskiej do pobrania w całości na dole strony.

Więcej o programie Kongresu Polskiego-Czeskiego Forum Rozwoju Transportu TUTAJ.