Publikacja: | CKP / Aktualności /

Redakcja miesięcznika Zamówienia Publiczne Doradca wraz z partnerami Grupą Doradczą Sienna oraz Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Konsultantów Zamówień Publicznych oraz Uczelnią Łazarskiego zapraszają na konferencję „Przeszłość dla przyszłości. Dwadzieścia pięć lat polskich zamówień publicznych”.

Konferencja organizowana jest w związku z 25. rocznicą uchwalenia ustawy o zamówieniach publicznych, a jej celem jest dyskusja o przeszłości i przyszłości polskiego systemu zamówień publicznych w kontekście projektu nowej ustawy Pzp.

Program wydarzenia przewiduje m.in. dyskusję w ramach czterech paneli tematycznych:

  • Przygotowanie postępowania
  • Procedury
  • Umowy o zamówienie publiczne
  • Środki ochrony prawnej

Konferencja odbędzie się w dniu 10 czerwca 2019 r. w godz. 10.00 - 17.00 w Centrum Konferencyjnym NIMBUS w Warszawie, Al. Jerozolimskie 28.

Więcej informacji, program spotkania, a także formularz rejestracyjny znaleźć można TUTAJ.

Koszt uczestnictwa w konferencji to 500 zł. Dla studentów i absolwentów Uczelni Łazarskiego przewidziana jest zniżka – w tym przypadku koszt uczestnictwa wynosi 300 zł.

Wszystkich zainteresowanych tym obszarem zachęcamy także do zapoznania się z programem studiów podyplomowych Studium zamówień publicznych. Przypominamy, że przy zapisie do 30 czerwca 2019 r. można uzyskać 10% zniżki w czesnym. Rejestracji można dokonać TUTAJ.